Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Miejski Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności przeniósł się z Kasprzaka na Jeżyce - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Miejski Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności przeniósł się z Kasprzaka na Jeżyce
02-01-2013 19:38   Janusz Ludwiczak
Z początkiem 2013 roku Miejski Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności przeniesiony został z budynku przy ul. Kasprzaka 16 do siedziby Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności przy ul. Słowackiego 8.

Decyzją Wojewody Wielkopolskiego z dniem 1 stycznia 2013 r. obszar działania Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności obejmuje również mieszkańców Poznania (ul. Słowackiego 8). Równocześnie zlikwidowany został Miejski Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności, który mieścił się w budynku przychodni przy ul. Kasprzaka 16 (wejście od ul. Stablewskiego i Bogusławskiego).

Jednostka ta zajmuje się wydawaniem orzeczeń o niepełnosprawności, o wskazaniach do ulg i uprawnień, legitymacji o stopniu niepełnosprawności czy kart parkingowych dla osób niepełnosprawnych.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: