Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"To dla nich drugi dom" - seniorzy z Dziennego Domu Pomocy spotkali się na wspólnej wigilii - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"To dla nich drugi dom" - seniorzy z Dziennego Domu Pomocy spotkali się na wspólnej wigilii
21-12-2012 01:06   Janusz Ludwiczak
Prawie 70 osób uczestniczyło w spotkaniu wigilijnym, które odbyło się w Dziennym Domu Pomocy przy ul. Konopnickiej. Pensjonariusze składają przy okazji podziękowania ZTM za utworzenie dodatkowego przystanku dla linii nr 64 przy II LO i Radzie Osiedla Św. Łazarz za przyczynienie się do remontu chodnika.

Już po raz trzynasty podopieczni Dziennego Domu Pomocy przy ul. Konopnickiej zasiedli do wspólnej wigilii. W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście: ks. Eugeniusz Guździoł - proboszcz Parafii Michała Archanioła, radni miejscy: Przemysław Alexandrowicz i Wojciech Wośkowiak, przedstawiciele MOPR i Rady Osiedla Św. Łazarz.

Już po raz kolejny zorganizowaliśmy spotkanie wigilijne dla prawie 70 osób, zarówno dla stałych pensjonariuszy jak i zaproszonych gości, żeby się spotkać w rodzinnej miłej atmosferze. Pensjonariusze, którzy do nas przychodzą uważają, że jest to dla nich drugi dom - mówi Maria Paradowska, dyrektor Zespołu Dziennych Domów Pomocy

Podczas wspólnej wigilii nie mogło zabraknąć dzielenia się opłatkiem. Dla seniorów przygotowany został również wigilijny obiad, składający się z tradycyjnego barszczu czerwonego, karpia czy kapusty z grzybami. Na zakończenie wszyscy otrzymali od gwiazdora prezenty.

Dla seniorów świąteczny prezent przygotowało miasto. Zakończył się remont chodnika na ulicy Konopnickiej, a od poniedziałku działa również dodatkowy przystanek przy II LO, o który starano się przez półtora roku.

Podopieczni są niezmierni wdzięczni Radzie Osiedla Św. Łazarz za remont chodnika, a także Zarządowi Transportu Miejskiego za przystanek, który powstał przy II LO. Jesteśmy szczególnie wdzięczni pani radnej Marii Nowickiej, bo to również jej zasługa - mówi Maria Paradowska, kierownik Zespołu Dziennych Domów Pomocy Filia nr 1 - Klub "Centrum".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

wrz

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

22

wrz

16:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Prawo spadkowe" - spotkanie z prawnikiem
- obowiązują zapisy w sekretariacie Klubu "Krąg" lub telefonicznie: 61 64 74 288

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Czułe struny" - przedstawienie w wykonaniu "Mojego Teatru". Scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia 10.09. lub rezerwacja mailowa zapisy.klubk

25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: