Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"To dla nich drugi dom" - seniorzy z Dziennego Domu Pomocy spotkali się na wspólnej wigilii - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"To dla nich drugi dom" - seniorzy z Dziennego Domu Pomocy spotkali się na wspólnej wigilii
21-12-2012 01:06   Janusz Ludwiczak
Prawie 70 osób uczestniczyło w spotkaniu wigilijnym, które odbyło się w Dziennym Domu Pomocy przy ul. Konopnickiej. Pensjonariusze składają przy okazji podziękowania ZTM za utworzenie dodatkowego przystanku dla linii nr 64 przy II LO i Radzie Osiedla Św. Łazarz za przyczynienie się do remontu chodnika.

Już po raz trzynasty podopieczni Dziennego Domu Pomocy przy ul. Konopnickiej zasiedli do wspólnej wigilii. W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście: ks. Eugeniusz Guździoł - proboszcz Parafii Michała Archanioła, radni miejscy: Przemysław Alexandrowicz i Wojciech Wośkowiak, przedstawiciele MOPR i Rady Osiedla Św. Łazarz.

Już po raz kolejny zorganizowaliśmy spotkanie wigilijne dla prawie 70 osób, zarówno dla stałych pensjonariuszy jak i zaproszonych gości, żeby się spotkać w rodzinnej miłej atmosferze. Pensjonariusze, którzy do nas przychodzą uważają, że jest to dla nich drugi dom - mówi Maria Paradowska, dyrektor Zespołu Dziennych Domów Pomocy

Podczas wspólnej wigilii nie mogło zabraknąć dzielenia się opłatkiem. Dla seniorów przygotowany został również wigilijny obiad, składający się z tradycyjnego barszczu czerwonego, karpia czy kapusty z grzybami. Na zakończenie wszyscy otrzymali od gwiazdora prezenty.

Dla seniorów świąteczny prezent przygotowało miasto. Zakończył się remont chodnika na ulicy Konopnickiej, a od poniedziałku działa również dodatkowy przystanek przy II LO, o który starano się przez półtora roku.

Podopieczni są niezmierni wdzięczni Radzie Osiedla Św. Łazarz za remont chodnika, a także Zarządowi Transportu Miejskiego za przystanek, który powstał przy II LO. Jesteśmy szczególnie wdzięczni pani radnej Marii Nowickiej, bo to również jej zasługa - mówi Maria Paradowska, kierownik Zespołu Dziennych Domów Pomocy Filia nr 1 - Klub "Centrum".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

09

cze

do 14-06-2022
Łazarz
32. DNI ŁAZARZA

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: