Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mikołajowe z Gimnazjum 51 wsparli Hospicjum dla Dzieci i schronisko dla zwierząt - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mikołajowe z Gimnazjum 51 wsparli Hospicjum dla Dzieci i schronisko dla zwierząt
19-12-2012 00:21   Janusz Ludwiczak
Uczniowie i nauczyciele Gimnazjum nr 51 przekazali Wielkopolskiemu Hospicjum dla Dzieci maskotki dla małych pacjentów. Mikołajowie udali się również do schroniska dla zwierząt i postanowili pomóc bezdomnym kotom i psom przetrwać zimę.

6 grudnia ponad 230 uczniów i nauczycieli z Gimnazjum nr 51 było ubranych przez cały dzień w mikołajkowe czapki. W ramach akcji "Pomaganie mikołajkowe to działanie fajowe" w szkole przy ul. Potockiej odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkopolskiego Hospicjum dla dzieci.

We wtorek uczniowie klasy 3B odwiedzili Wielkopolskie Hospicjum dla Dzieci, gdzie przekazali zebrane przez siebie maskotki dla pacjentów.

W środę gimnazjaliści z "51" udadzą się do schroniska dla zwierząt. Przekażą zebrane artykuły (m.in. karmę), które mają pomóc psom i kotom przetrwać zimę.

Mamy nadzieję, że takie działania pomogą rozwinąć w uczniach prospołeczne postawy, które później przerodzą się w regularne działania, takie jak choćby wolontariat – podsumowuje Kamila Hnatyk, dyrektor Gimnazjum nr 51.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: