Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Chór Dolorosa wystąpił w galerii handlowej. City Park zorganizował świąteczny jarmark - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Chór Dolorosa wystąpił w galerii handlowej. City Park zorganizował świąteczny jarmark
17-12-2012 01:27   Janusz Ludwiczak
Zapach choinki, pierników i grzanego wina unosił się w weekend w galerii handlowej City Park, w której odbył się Jarmark Świąteczny. Kupującym czas umilił śpiew kolęd w wykonaniu chóru Dolorosa z Parafii Matki Boskiej Bolesnej.

W sobotnie popołudnie w galerii handlowej City Park kolędy zaśpiewał chór Dolorosa z Parafii Matki Boskiej Bolesnej. Chór Dolorosa do tej pory kolędy śpiewał tylko w kościołach, począwszy od pasterki.

Ksiądz Janusz Piotrowski się w grobie przewraca. Chór Dolorosa powinien wystąpić jak już tutaj, w domu katolickim, gdzie odbywa się spotkanie opłatkowe dla naszych parafian - powiedziała Lidia Dudziak, która również śpiewa w chórze Dolorosa.

Przez cały weekend w galerii handlowej City Park odbywał się Jarmark Świąteczny, w trakcie którego można było kupić żywe choinki, ręcznie malowane i zdobione bombki, dekoracje świąteczne, grzane wino, wyroby wędliniarskie czy również ręcznie wyrabiane pierogi z naturalnymi składnikami.

Na Jarmarku Świątecznym można zakupić choinki, pierogi, barszcz, grzane wino, również ozdoby choinkowe i prezenty świąteczne. Podpowiadamy poznaniakom co mogą sprezentować najbliższym. Chcieliśmy, by ten czas przedświąteczny oprócz pośpiechu, gotowania i sprzątania miał też momenty takie jak słuchanie kolęd czy spotkanie się wspólnie przy grzanym winie lub gorącej czekoladzie - powiedziała Ewa Oldenburg z galerii handlowej City Park.

W trakcie Jarmarku Świątecznego można było wesprzeć również Fundację Dziecięca Fantazja.

Wolontariusze Fundacji Dziecięca Fantazja zbierają zabawki, odzież, obuwie, wszystko co może przydać się dzieciom. Jest to fundacja, której podopiecznymi są dzieci nieuleczalnie chore. Pomaga spełniać ich marzenia, niekiedy już ostatnie - wyjaśnia Ewa Oldenburg z City Parku.

Na stoiskach można było również zakupić bombki z dedykacją dla bliskich.

Mamy bombki ręcznie malowane z pejzażami czy elementami świątecznymi, a także gładkie, na których można mieć własną dedykację. W tym roku najbardziej popularne są bombki białe połyskowe - wskazuje Joanna Celka.

Jarmark Świąteczny w City Park odbędzie się jeszcze w najbliższy weekend w godz. od 14 do 21. Chór Dolorosa będzie śpiewał kolędy w sobotę, 22 grudnia od godz. 16.


R E K L A M A

Komentarze (2)

18-12-2012 09:27:14
łazarek
Brawo dla "luki" za trafną ocenę wypowiedzi "Pani Radnej" i osąd w sprawie śpiewu chóru na jarmarku świątecznym,zgadzam się ze wszystkim co zostało napisane.Różne chóry śpiewają na różnych spotkaniach opłatkowych np:emerytów w klubach osiedlowych,akcjach charytatywnych,(a tu taka również miała miejsce) w okresie adwentu.Życzę chórowi powodzenia,a "Pani Radna" niech trochę inaczej dba o swój wizerunek a nie wozi się na plecach innych.
18-12-2012 09:08:21
luka
O...Pani Radna się lansuje:) i widać nie lubi zmian ,chór śpiewając niesie ze sobą przesłanie ewangeliczne, może gdzieś na tym jarmarku znalazła się osoba której w ucho wpadła jedna z kolęd, możne się zastanowi, zaduma, że okres przedświąteczny to nie tylko zakupy w pogodni za przerośniętym czerwonym krasnalem udającym Św. Mikołaja ;) a o Księdza Piotrowskiego należny być spokojnym mino wszystko potrafił dostrzec dobre strony danego wydarzenia :)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: