Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wychowankowie i nauczyciele z MDK3 wystąpili na koncercie gwiazdkowym - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wychowankowie i nauczyciele z MDK3 wystąpili na koncercie gwiazdkowym
16-12-2012 01:05   Janusz Ludwiczak
Koło teatralne, sekcja instrumentów muzycznych, Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Cepelia-Poznań", Zespół Tańca Przedszkolaka "Fiki-Miki", Zespół Tańca Nowoczesnego "No Name" i inny wychowankowie wystąpili podczas koncertu gwiazdkowego, który odbył się w piątek w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 przy ul. Jarochowskiego.

Wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury nr 3 pokazali rodzicom i przybyłym gościom swoje umiejętności. Na scenie wystąpili m.in. Zespół Tańca Przedszkolaka "Fiki-Miki", Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Cepelia-Poznań", Zespół Tańca Nowoczesnego "No Name", a także koło teatralne, sekcja instrumentów muzycznych czy sekcja piosenki .

Kolędę "Gdy śliczna panna" na flecie zagrała Ania Dzik, która na co dzień działa w kole plastycznym.

W piątek w MDK3 mistrz zagrał ze swoim uczniem. Oliwia Kaczmarek zagrała na klarnecie razem ze swoim nauczycielem, Jerzym Jóźwiakiem pastorałkę "Let is snow" oraz "Jingle bells".


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Psy psom" - rzeźba psów dla psów
w godz. 12:00-16:00

Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
Park(ing) Day Poznań 2019

22

wrz

12:00
Rynek Łazarski
Sprzątanie Łazarza
zbiórka: Skwer Kazimierza Nowaka (Lejek Łazarski

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: