Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wychowankowie i nauczyciele z MDK3 wystąpili na koncercie gwiazdkowym - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wychowankowie i nauczyciele z MDK3 wystąpili na koncercie gwiazdkowym
16-12-2012 01:05   Janusz Ludwiczak
Koło teatralne, sekcja instrumentów muzycznych, Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Cepelia-Poznań", Zespół Tańca Przedszkolaka "Fiki-Miki", Zespół Tańca Nowoczesnego "No Name" i inny wychowankowie wystąpili podczas koncertu gwiazdkowego, który odbył się w piątek w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 przy ul. Jarochowskiego.

Wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury nr 3 pokazali rodzicom i przybyłym gościom swoje umiejętności. Na scenie wystąpili m.in. Zespół Tańca Przedszkolaka "Fiki-Miki", Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Cepelia-Poznań", Zespół Tańca Nowoczesnego "No Name", a także koło teatralne, sekcja instrumentów muzycznych czy sekcja piosenki .

Kolędę "Gdy śliczna panna" na flecie zagrała Ania Dzik, która na co dzień działa w kole plastycznym.

W piątek w MDK3 mistrz zagrał ze swoim uczniem. Oliwia Kaczmarek zagrała na klarnecie razem ze swoim nauczycielem, Jerzym Jóźwiakiem pastorałkę "Let is snow" oraz "Jingle bells".


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: