Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wychowankowie i nauczyciele z MDK3 wystąpili na koncercie gwiazdkowym - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wychowankowie i nauczyciele z MDK3 wystąpili na koncercie gwiazdkowym
16-12-2012 01:05   Janusz Ludwiczak
Koło teatralne, sekcja instrumentów muzycznych, Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Cepelia-Poznań", Zespół Tańca Przedszkolaka "Fiki-Miki", Zespół Tańca Nowoczesnego "No Name" i inny wychowankowie wystąpili podczas koncertu gwiazdkowego, który odbył się w piątek w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 przy ul. Jarochowskiego.

Wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury nr 3 pokazali rodzicom i przybyłym gościom swoje umiejętności. Na scenie wystąpili m.in. Zespół Tańca Przedszkolaka "Fiki-Miki", Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Cepelia-Poznań", Zespół Tańca Nowoczesnego "No Name", a także koło teatralne, sekcja instrumentów muzycznych czy sekcja piosenki .

Kolędę "Gdy śliczna panna" na flecie zagrała Ania Dzik, która na co dzień działa w kole plastycznym.

W piątek w MDK3 mistrz zagrał ze swoim uczniem. Oliwia Kaczmarek zagrała na klarnecie razem ze swoim nauczycielem, Jerzym Jóźwiakiem pastorałkę "Let is snow" oraz "Jingle bells".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

sty

18:30
Łazarz
21. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: