Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W niedzielę MPK będzie za darmo - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W niedzielę MPK będzie za darmo
15-12-2012 13:52   Janusz Ludwiczak
Świąteczny prezent dla swoich pasażerów przygotowuje w niedzielę MPK. Na trasę linii nr 18 wyjedzie zabytkowy tramwaj, który będzie roziskrzony światełkami i przystrojony w bombki i girlandy. Na jego pokładzie pojawi się św. Mikołaj, który dzieciom będzie rozdawał prezenty, a także kolędnicy, którzy będą śpiewać polskie kolędy. Podróżując tą bimbą nie będzie trzeba kasować biletów.

Już od ponad 10 lat Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne wspólnie z Klubem Miłośników Pojazdów Szynowych organizują przejażdżki świąteczną bimbą z gwiazdorem i wspólnym kolędowaniem.

W niedzielę, podobnie jak tydzień temu na trasę linii nr 18 wyjedzie zabytkowa "eNka", czyli wagon typu N z doczepą. Wewnątrz tramwaj będzie przystrojony w bombki i girlandy, a zewnątrz roziskrzony mrugającymi światełkami.

Na pokładzie świątecznej bimby nie zabraknie św. Mikołaja, który dzieciom będzie rozdawał prezenty. Pasażerowie będą mogli posłuchać kolęd, które zaśpiewają seniorki z chóru Akademia 50+.

Co więcej podróż tą bimbą będzie bezpłatna. Świąteczna bimba na trasę "osiemnastki" wyjedzie w godz. od 12 do 19. Odjazdy z zajezdni Głogowska o godz. 12:02, 14:02, 16:02 i 18:02.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: