Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W "Kręgu" odbyło się Łazarskie Spotkanie Opłatkowe. Radny Wojciech Wośkowiak został gwiazdorem - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W "Kręgu" odbyło się Łazarskie Spotkanie Opłatkowe. Radny Wojciech Wośkowiak został gwiazdorem
14-12-2012 03:37   Janusz Ludwiczak
Już po raz piąty w Klubie "Krąg" odbyło się Łazarskie Spotkanie Opłatkowe.

W czwartek w Klubie Osiedlowym "Krąg" odbyła się wspólna wigilia, przy której zasiedli członkowie Klubu Seniora "Bamberka", a także zaproszeni goście: ks. prałat Eugeniusz Antkowiak - proboszcz Parafii Matki Boskiej Bolesnej, Wojciech Wośkowiak - Radny Miasta Poznania i Przewodniczący Rady Osiedla Św. Łazarz, Katarzyna Kretkowska - Radna Miasta Poznania, Maria Łazarz - Przewodnicząca Zarządu Rady Osiedla Święty Łazarz oraz Jerzy Babiak - Przewodniczący Rady Osiedla "Łazarz" SM Grunwald wraz z kierownikiem osiedla Józefem Żeleńskim, a także zaproszeni goście.

V Łazarskie Spotkanie Opłatkowe rozpoczęło się od wspomnienia osób, których zabrakło przy wspólnym stole - ks. Janusza Piotrowskiego czy niedawno zmarłego Bogusława Duszyńskiego.

Przy wigilijnym stole nie mogło zabraknąć tradycyjnego barszczu czerwonego, karpia, kapusty z grzybami i makowca. Wcześniej wszyscy śpiewali wspólnie kolędy i podzieli się opłatkiem.

Na zakończenie każdy został obdarowany prezentem od gwiazdora. W rolę gwiazdora wcielili się również Wojciech Wośkowiak i Maria Łazarz, którzy wręczyli torby ekologiczne, ledowe latarki i inne gadżety od Rady Osiedla Św. Łazarz. Prezenty przygotował także Klub "Krąg". W tym roku rózgi nikt nie dostał.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

do 24-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena 2021 - targi gier i multimediów
"Optyka" - targi optyczne

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka

26

paź

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert "Jesień idzie" w wykonaniu Klubu Szyderców Bis

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: