Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Designerskie święta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Designerskie święta
10-12-2012 11:22   Janusz Ludwiczak
Pod hasłem "Shop of Form" odbył się w sobotę kiermasz świąteczny i warsztaty plastyczne dla najmłodszych. Podczas kiermaszu można było nabyć akcesoria świąteczne zaprojektowane i wykonane przez studentów School of Form - wyższej szkoły desingu i projektowania, która mieści się w pawilonie nr 1 MTP przy ul. Głogowskiej.

Podczas kiermaszu można było nabyć akcesoria świąteczne zaprojektowane i wykonane przez studentów School of Form, którzy kształcą się na czterech specjalnościach: Domestic, Communication, Industrial i Fashion.

Ozdoby w kształcie choinek wykonałam z tektury, która wykorzystywana jest jako element do produkcji drzwi. Na pomysł wykorzystania tego materiału wpadła cała nasza grupa. Ja studiuje na specjalności Indstrustial-design. Pierwotnie z tego kartonu powstawały kulki, jednak po przycięciu fragmentu tego materiału piłą tarczową powstała choinka - Barbara Dżaman, studentka School of Form.

Natomiast dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat przygotowano warsztaty plastyczne. Najmłodsi pod okiem studentów mogli stworzyć ręcznie robione bombki oraz nietypowe ozdoby i kartki świąteczne.

Zaś na uczelnianej stołówce czekała zupa grzybowa, łosoś po grecku, kurczak w miodzie czy także sernik z cynamonem i prażonymi jabłkami.


R E K L A M A

Komentarze (1)

11-12-2012 13:08:34
morlock
To tera po angielskiemu mam prezenta zamawiać bez internet i f sklepie bo jo jusz nie wim? A odnośnie tego tekstu tłustym drukiem-artykuł dotyczy normalnych też czy only snobów? Jeśli to drugie to czy one umiom angielski czy ino dbajom by dzieciary wef świecie pracujonc im emerytury ojro zapewniły? Ps. Niechaj narodowie wżdy postronne znają iż Polacy NIE gęsi iż swój język znają. ( Coś z Was wie o co biega?)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

cze

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Czerwiec z zumbą" w Ogrodzie Łazarz- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala!
- zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

28

cze

do 30-06-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Czerwiec z zumbą" w Ogrodzie Łazarz- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala!
- zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

30

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Węgry" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy.klub

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: