Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Roziskrzona światełkami i przystrojona w bombki bimba jeździła na trasie "osiemnastki" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Roziskrzona światełkami i przystrojona w bombki bimba jeździła na trasie "osiemnastki"
10-12-2012 07:42   Janusz Ludwiczak
Świąteczny prezent dla swoich pasażerów przygotowało w niedzielę MPK. Na trasę linii nr 18 wyjechał zabytkowy tramwaj, który był roziskrzony światełkami i przystrojony w bombki i girlandy. Na jego pokładzie pojawił się św. Mikołaj, który dzieciom rozdawał prezenty, a także kolędnicy, którzy śpiewali kolędy. Co więcej podróżując tą bimbą nie trzeba było kasować biletów.

Już od ponad 10 lat Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne wspólnie z Klubem Miłośników Pojazdów Szynowych organizują przejażdżki świąteczną bimbą z gwiazdorem i wspólnym kolędowaniem.

W niedzielę na trasę linii nr 18 wyjechała zabytkowa "eNka", czyli wagon typu N z doczepą. Wewnątrz tramwaj przystrojony był w bombki i girlandy, a zewnątrz roziskrzony mrugającymi światełkami.

Na pokładzie świątecznej bimby nie zabrakło św. Mikołaja, który dzieciom rozdawał prezenty. Pasażerowie mogli posłuchać kolęd, które zaśpiewały seniorki z chóru Akademia 50+.

Miłym zaskoczeniem dla pasażerów było, gdy dowiedzieli się, że podróżując tym tramwajem nie muszą kasować biletów.

Świąteczna bimba na trasę "osiemnastki" wyjedzie jeszcze w niedzielę, 16 grudnia. Odjazdy z zajezdni Głogowska o godz. 12:02, 14:02, 16:02 i 18:02.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: