Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prokuratura wyjaśni przyczyny wypadku 20-latki, która zginęła pod kołami tramwaju - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prokuratura wyjaśni przyczyny wypadku 20-latki, która zginęła pod kołami tramwaju
08-12-2012 00:42   Janusz Ludwiczak
Prokuratura Rejonowa Poznań-Grunwald wszczęła postępowanie w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło we wtorek przy zajezdni na ul. Głogowskiej. 20-letnia dziewczyna wpadła pod tramwaj, zginęła na miejscu.

Przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło we wtorek przy zajezdni na ul. Głogowskiej wyjaśnia Prokuratura Rejonowa Poznań-Grunwald - informuje "Głos Wielkopolski".

Przypomnijmy. We wtorek, 4 grudnia o godz. 7:15 pod wyjeżdżający z zajezdni tramwaj linii nr 18 wpadła 20-letnia dziewczyna. Kobieta najprawdopodobniej poślizgnęła się i wpadła pod "osiemnastkę". Według świadków 20-latka spieszyła się na tramwaj.

Przeprowadzona została sekcja zwłok tragicznie zmarłej dziewczyny. Niedługo rozpoczną się przesłuchiwania świadków zdarzenia. Ich zeznania wyjaśnią w jakich okolicznościach doszło do wypadku. Prokuratura sprawdza również zapis z kamer monitoringu z tramwaju i z ul. Głogowskiej.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: