Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

KONKURS mikołajkowy -rozdajemy wejściówki na Cavaliadę i Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
KONKURS mikołajkowy -rozdajemy wejściówki na Cavaliadę i Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
06-12-2012 11:46   Janusz Ludwiczak
Na Targach rozpoczęła się Cavaliada, czyli zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody i targi sprzętu i akcesoriów jeździeckich, a w piątek rozpocznie się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Z okazji Mikołajek mamy dla Państwa wejściówki na obydwie imprezy.

W czwartek na MTP rozpoczęła się Cavaliada - jedno z największych wydarzeń jeździeckich w Europie Środkowej, przez co Poznań do 9 grudnia zamieni się w światową stolicę hippiki. Więcej w artykule: Zawody konne w skokach przez przeszkody będzie można zobaczyć na Targach.

Natomiast od piątku do niedzieli ponad 350 artystów zaprezentuje swoje unikatowe i niepowtarzalne prace podczas Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Na Targach będzie można nie tylko zobaczyć, ale kupić na gwiazdkowy prezent biżuterię, unikatowe ubiory i dodatki, ceramikę i szkło, przybory do malowania, ręcznie wykonane zabawki czy ozdoby świąteczne. Szerzej na ten temat w artykule: Na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych będzie można kupić unikatowe prezenty.

Z okazji Mikołajek mamy dla Państwa wejściówki na Cavaliadę oraz Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych.

Pięć osób, które jako pierwsze prześle e-maila na adres konkurs@lazarz.pl otrzyma wejściówkę na Cavaliadę (zaproszenie ważne w dniu 7 grudnia) oraz na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych (zaproszenie ważne do niedzieli). Dla kolejnych pięciu naszyczh Czytelników mamy zaproszenia na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, które będzie można zrealizować do niedzieli.

W wiadomości e-mail prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska. Na Państwa zgłoszenia czekamy do godz. 21:00.

Aktualizacja: Wejściówki na Cavaliadę oraz Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych otrzymują:
1. Sylwia Dengusiak
2. Martyna Marciniak
3. Aldona Cisowska
4. Regina Kaczmarek
5. Paulina Myrcha
Wejściówki na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych otrzymują:
1. Agata Piechowiak
2. Lidia Kaczmarek
3. Adam Kaczmarek
4. Mariola Pałaszewska
5. Dorota Reimann
Laureaci zostali powiadomieni e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy.


Komentarze (2)

07-12-2012 16:01:31
Laureatka konkursu
POnieważ miałam okazję być już na Cavaliadie 2 lata temu, jest to niesamowiye przeżycie mogę Dorocie odstąpić swoją wejściówkę. Proszę o kontakt 697 920 732
06-12-2012 20:42:39
Dorota
jakby komuś udało się wygrać wejsciówki to jezeli nie zależy mu specjalnie na bilecie na CAVALIADE to ja bardzo chętnie przyjmę :) Bardzo mi zależy :(!!!!!!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

13

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: