Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Grunwaldzki komisariat otrzymał nowy radiowóz - sfinansowały go również rady osiedli - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Grunwaldzki komisariat otrzymał nowy radiowóz - sfinansowały go również rady osiedli
04-12-2012 23:50   Janusz Ludwiczak
Komisariat Policji Poznań-Grunwald otrzymał nowy radiowóz, który został zakupiony m.in. z dofinansowania środków z budżetu Rady Osiedla Św. Łazarz i innych grunwaldzkich samorządów pomocniczych.

We wtorek Komenda Miejska Policji otrzymała sześć nowych radiowozów, które trafią do komisariatów na Nowym Mieście, w północnej części Poznania, a także w Buku i Komornikach. Jeden z samochodów kia ceed zasili tabor Komisariatu Policji Poznań-Grunwald.

Radiowozy zostały zakupione z budżetu miasta i Komendy Głównej Policji oraz ze środków samorządów pomocniczych.

Rada Osiedla Św. Łazarz przekazała na to zadanie 9 tys. zł. Inne grunwaldzkie rady osiedl: Fabianowo-Kotowo, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Junikowo, Kwiatowo, Ławica i Stary Grunwald przeznaczyły na zakup radiowozu podobne kwoty.

Przypomnijmy, że w roku ubiegłym Komisariat Policji Poznań-Grunwald otrzymał dwa radiowozy Kia Ceed i Hyunday i30. W ramach przyszłorocznego budżetu Rada Osiedla Św. Łazarz przeznaczy ponownie 9 tys. zł na dofinansowanie zakupu kolejnego radiowozu, które grunwaldzki komisariat Policji otrzyma za rok.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: