Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Olimpii odbył się Rodzinny Festyn Mikołajkowy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Olimpii odbył się Rodzinny Festyn Mikołajkowy
04-12-2012 01:04   redakcja, Poznański Klub Sportowy Olimpia
W sobotę w hali Olimpia odbył się Rodzinny Festyn Mikołajkowy. Organizatorzy przygotowali liczne konkurencje sportowe, a także gry i zabawy, m.in. przeciąganie liny, ćwiczenia równowagi czy wirtualna zabawa z kinektami.

W sobotę, 1 grudnia w hali judo Poznańskiego Klubu Sportowego Olimpia przy ul. Taborowej 1, mieszczącej się obok Parku Manitiusa odbył się Rodzinny Festyn Mikołajkowy. W imprezie wzięło udział prawie 90 dzieci, które podzielone były na cztery grupy wiekowe: 4-7 lat, 8-10 lat, 10-12 lat oraz od 12-16 lat. Gry i zabawy na macie były odpowiednio dobrane do wieku małych judoków. Rodzie obserwowali swoje pociechy z trybun i robili pamiątkowe zdjęcia.

Dla młodszych judoków Poznański Klub Sportowy Olimpia przygotował wiele atrakcji, nad którymi czuwało czterech trenerów i najstarsi zawodnicy. Podczas pięciogodzinne zabawy na macie dzieci mogły wziąć udział w zabawach ruchowych, m.in. gra w wilka i owce, mini zawody judo czy w konkursie przeciągania liny. Chętni mogli również poćwiczyć utrzymanie równowagi na trickboardach oraz wziąć udział w wirtualnych zabawach z kinektami.

Hojni Mikołaje zadbali także o to, by każde dziecko mogło wylosować prezent w mikołajkowej loterii oraz otrzymać pamiątkowy dyplom.

Dzieci, które chciałyby dołączyć do grona judoków mogą skorzystać z akcji "Przyjdź, zobacz, spróbuj" i uczestniczyć w dwutygodniowym próbnym treningu. Szczegóły na stronie www.judo-poznan.pl.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

21

cze

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Czerwiec z zumbą" w Ogrodzie Łazarz- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala!
- zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

28

cze

do 30-06-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: