Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Olimpii odbyły się Poznańskie Mistrzostwa Judo - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Olimpii odbyły się Poznańskie Mistrzostwa Judo
29-11-2012 22:05   Janusz Ludwiczak
Ponad 100 judoków i judoczek z 24 klubów z całej Wielkopolski wzięło udział w Poznańskich Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów/ek Młodszych i Junorów/ek w Judo, które odbyły się w hali Poznańskiego Klubu Sportowego Olimpia.

W sobotę, 24 listopada w hali Poznańskiego Klubu Sportowego Olimpia mieszczącej się w Parku Miniatiusa (przy ul. Taborowej 1) odbyły się Poznańskich Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów/ek Młodszych i Junorów/ek w Judo.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Janusz Musiał, prezes Okręgowego Związku Judo w Poznaniu Janusz Musiał. Podczas otwarcia zawodów wręczono wyróżniającym się zawodniczkom i zawodnikom w 2012 roku m.in. medalistom Mistrzostw Polski listy gratulacyjne i upominki. Natomiast ich prowadzących trenerów udekorowano listami gratulacyjnymi.

Następnie ponad 100 zawodniczek i zawodników walczyło o medale.

Ponownie z dobrej strony zaprezentowali się reprezentanci PKS Olimpia Poznań, którzy wywalczyli osiem medali. Medal w kategorii Juniorzy i Juniorki młodsi za zajęcie I miejsca zdobyli: Anna Walkowiak (57kg), Michał Grąziowski (60kg), Konrad Wojciechowski (81kg), za zajęcie III miejsca: Marta Stańczyk (57kg) i Radosław Kasprzyk (81kg). Natomiast w kategorii Juniorzy i Juniorki medale zdobyli: I miejsce - Anna Walkowiak (57kg) i Adrian Pisanko (66kg), II miejsce - Radosław Kasprzyk (81kg), III miejsce - Anna Walkowiak (63kg).


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: