Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wybrano Miss i Mistera Trzeciej Młodości - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wybrano Miss i Mistera Trzeciej Młodości
21-11-2012 00:37   Janusz Ludwiczak
23 kandydatów i kandydatek walczyło o tytuł Miss i Mistera Trzeciej Młodości 2012.

Już po raz piąty odbyły się wybory Miss i Mistera Trzeciej Młodości. We wtorek w Teatrze Polskim o ten tytuł walczyło 23 kandydatów i kandydatek.

Wybory zostały zorganizowane już po raz piąty co udowadnia, iż seniorzy także lubią się dobrze bawić i cieszyć życiem. Myślą przewodnią tegorocznych wyborów była piosenka Edyty Geppert – "Kocham Cię Życie", co najlepiej świadczy o atmosferze całej imprezy. Najważniejsze jest to aby łamać stereotyp, że seniorów już nic w życiu nie czeka. To nieprawda i takie imprezy są tego dowodem. Jesień życia ma jeszcze wiele kolorów i jest to jedynie kolejny etap, który można na wiele sposobów przeżyć. Jest to po prostu Trzecia Młodość, ponieważ duchem seniorzy są jeszcze młodzi - wyjaśnia Joanna Biała z Fundacji SIC!

W ramach wyborów odbył się między innymi pokaz mody i występy artystyczne. Na scenie pojawił się zespół Dębowy Liść z Suchego Lasu, a także zespół Jesienne Róże oraz Zakręcone Babki.

Tegoroczną Miss Trzeciej Młodości została Jagoda Jarzyna z Poznania, zaś tytuł Mistera Trzeciej Młodości otrzymał Michał Kolecki również z Poznania. Tytuły te przyznało jury w składzie: Jagoda Podleśna - Miss Trzeciej Młodości I edycji (2008), Maria Nowicka - Radna Miasta Poznania i Kazimierz Rafalik, którego nie trzeba przedstawiać.

Każdy z uczestników otrzymał także tytuł, który związany jest z ich pasjami, zainteresowaniami, osobowością czy sposobem życia - mówi Joanna Biała, Fundacja SIC!

I tak przyznano jeszcze tytuły m.in.: Miss Intelektu, Mister Sceny, Miss Pasji, Miss Dobrego Smaku, Miss Dobrego Humoru, Miss Radości Życia, Mister Wytrwałości czy Mister Natury.

Wybory Miss i Mistera Trzeciej Młodości zorganizowała Fundacja SIC!, a projekt został współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Fundacji "Wspólna Droga" – United Way Polska.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

wrz

do 19-09-2020
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

19

wrz

do 20-09-2020
Palmiarnia Park Wilsona
"Weekend dla Ziemi"
- warsztaty edukacyjne, wystawy, konkursy, gra terenowa z "Odkrywcą-Zdobywcą"

11:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
The September Concert. "Dom bajek pełen muzyki"- spotkanie literackie dla dzieci.

17:00
Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Coś się kończy, coś się zaczyna"
- Koncert Happy Jazz Band, warsztaty tańca swingowego

20

wrz

10:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo z okazji 100-lecia Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: