Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przez prawie 2 godziny tramwaje stały w korku na Hetmańskiej i Głogowskiej - wykoleiło się Tramino - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przez prawie 2 godziny tramwaje stały w korku na Hetmańskiej i Głogowskiej - wykoleiło się Tramino
04-11-2012 01:43   Janusz Ludwiczak
W sobotę po godz. 22 wykoleiło się Tramino, które wyjeżdżało z zajezdni przy ul. Głogowskiej. Tramwaj uniemożliwił zjazd innym pojazdom do zajezdni. Sznur tramwajów ciągnął się na ulicy Hetmańskiej od Szymborskiej do Kolejowej oraz w ciągu ulicy Głogowskiej od zajezdni do Rynku Łazarskiego.

Kilka minut po godz. 22 wykoleił się tramwaj Tramino, który po przeglądzie technicznym wyjeżdżał z zajezdni w ulicę Głogowską. Pojazd zablokował wjazd innym pojazdom do zajezdni.

Sytuacja sparaliżowała pracę MPK tym bardziej, że wykolejenie miało miejsce podczas wieczornego szczytu zjazdowego wszystkich tramwajów do zajezdni przy Głogowskiej po zakończeniu dnia pracy.

Po godz. 23 Tramino udało się wstawić na tory, jednak przez prawie dwie godziny sznur tramwajów ciągnął się na ulicy Hetmańskiej od Szymborskiej do Kolejowej oraz w ciągu ulicy Głogowskiej od zajezdni do Rynku Łazarskiego. Co więcej w korku utknęły również tramwaje linii nr 1, 7 i 18, które wykonywały ostatnie sobotnie kursy liniowe, a także wagony, które miały zjechać do zajezdni przy ul. Madalińskiego i Fortecznej.

Zanim udało się rozładować tramwajowe korki było już po północy. Wtedy do zajezdni przy Głogowskiej wjechał ostatni tramwaj.


R E K L A M A

Komentarze (1)

04-11-2012 14:43:04
mamik
ostatnio te tramina coraz częściej się wykolejają
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: