Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Marcin Daniec, Andrzej Grabowski i Paranienormalni rozbawili do łez Arenę {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Marcin Daniec, Andrzej Grabowski i Paranienormalni rozbawili do łez Arenę {WIDEO}
26-10-2012 23:38   Janusz Ludwiczak
Kabaret Paranienormalni, Marcin Daniec, Andrzej Grabowski, Kacper Ruciński i Kabaret Smile rozbawili do łez w jesienny piątkowy wieczór zgromadzoną publiczność w hali Arena podczas "Kabaretonu Poznańskiego".

"Czy macie dobrą komunikację? Poznań jest tak rozkopany jakbyście metro budowali. Poznań za kilka lat na pewno będzie miał metro. Będzie się schodzić do podziemnych korytarzy, a tam metro prowadzić będą ludzie rączka za rączkę" - żartował z rozkopanego Poznania Kacper Ruciński, który prowadził "Kabareton Poznański".

W piątkowy wieczór, 19 października w hali Arena odbył się "Kabareton Poznański". Wypełnioną po brzegi publiczność rozśmieszali Marcin Daniec, Andrzej Grabowski, Kabaret Smile oraz gwiazda wieczoru - Kabaret Paranienormalni.

Z aktualnej sytuacji komunikacyjnej w Poznaniu zażartował również Marcin Daniec:
Poznań jest tak rozkopany, że nawigacja odmówiła mi posłuszeństwa. Ja mówię: "pokaż kochana hala Arena Poznań", a ona: "prawo, lewo, prawo, lewo" i padła".

Rozkopany Poznań nie był oczywiście jedynym powodem do żartów. Kabaret Smile nabijał się z urzędników, piłkarzy i reality show, zaś Andrzej Grabowski wykpił polską służbę zdrowia i zaśpiewał także swoją piosenkę "Jest dobrze".

Organizatorem "Kabaretonu Poznańskiego" było Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LUX oraz Impresariat Kabaretowy Eskander.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: