Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Niemalże cały świat w jednym miejscu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Niemalże cały świat w jednym miejscu
26-10-2012 19:56   Janusz Ludwiczak
Skrzynka pocztowa, do której będzie można wrzucać listy do Świętego Mikołaja, spotkania ze znanymi podróżnikami i tysiące ofert turystycznych z 40 krajów - to tylko kilka z wielu atrakcji targów turystycznych "Tour Salon", które do soboty odbywają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Prawdziwa gratka dla osób których lubią podróże - zarówno bliskie, jak i dalekie za granice. W ramach rozpoczętych w środę 23. Targów Regionów i Produktów Turystycznych "Tour Salon" można zapoznać się z ofertami turystycznymi tak odległych krajów jak Singapur, Republika Seszeli, RPA, Indie, Malezja, Brazylia, USA, Hiszpania czy Palestyna.

W pawilonach 5 i 6a można zobaczyć ekspozycje ponad 650 wystawców, wśród których są biura podróży, porty i linie lotnicze, hotele i przede wszystkim poszczególne kraje, miasta i regiony.

Targi Regionów i Produktów Turystycznych "Tour Salon 2012" można odwiedzać jeszcze w sobotę, w godz. od 10:00 do 15:00 w pawilonach 5 i 6a. Bilety dla osób indywidualnych kosztują 12 złotych, a rodzinne (dla grupy liczącej 3 osoby) 9 złotych.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: