Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Górczynie samochód zaparkujemy na pasie rozdziału, na Junikowo dojedziemy tramwajem - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Górczynie samochód zaparkujemy na pasie rozdziału, na Junikowo dojedziemy tramwajem
26-10-2012 17:28   Janusz Ludwiczak
W weekend sporo osób będzie odwiedzać groby najbliższych. Dla tych, co jednak na Cmentarz Górczyński będą chcieli dojechać własnym autem niż autobusem na ulicy Arciszewskiego wprowadzone zostało parkowanie w pasie rozdziału. Od soboty tramwaje linii nr 1, 6, 13 i 15 dojeżdzać będą do Junikowa. Dwukrotnie częściej pojadą także autobusy linii nr 63, 64, 77, 82 i 93.

W sobotę i niedzielę od godz. 8:00 do wieczora na ulicy Arciszewskiego zostanie dopuszczone parkowanie w pasie rozdziału. Na ulicy Ściegiennego oraz Arciszewskiego obowiązywać będzie zakaz poruszania się samochodów ciężarowych powyżej 3,5 tony (objazd poprowadzony zostanie ulicami Hetmańską i Dolną Wildą).

Od soboty tramwaje zaczną kursować do Junikowa. Równocześnie zawieszone zostanie kursowanie autobusów "za tramwaj" linii T2.

Od soboty tramwaje linii nr 1, 6, 13 i 15 zamiast do pętli przy Budziszyńskiej będą wydłużone do Junikowa. Przystanek "Junikowo/cmentarz" będzie przystankiem początkowo-końcowym - wyjaśnia Rafał Kupś, zastępca dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego.

Na Junikowo będzie można dojechać również autobusami linii nr 77, które kursować będą co 15 minut. Dwukrotnie częściej przez cały weekend będą jeździć autobusy linii nr 63, 64, 82 i 93 zaś od godz. 9 do 17 tramwaje linii nr 1, 6, 7, 8, 13 i 15 będą pojawiać się na przystankach co 10 minut.

Ponadto w sobotę i niedzielę "siódemka" zamiast na Zawady będzie dojeżdżać na Miłostowo.

ZOBACZ TAKŻE: Tramwajem dojedziemy od soboty do cmentarza na Junikowie. Od 5 listopada kolejne zmiany ZTM!


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: