Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Awaria wodociągowa na Głogowskiej - wstrzymano budowę PeSTki, mieszkańcy nie mieli wody {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Awaria wodociągowa na Głogowskiej - wstrzymano budowę PeSTki, mieszkańcy nie mieli wody {WIDEO}
26-10-2012 16:54   Janusz Ludwiczak
Strumieniami lała się woda na ulicy Głogowskiej i Gąsiorowskich. W czwartek doszło do awarii wodociągowej. Mieszkańcy pobliskich domów praktycznie przez cały dzień nie mieli wody w kranach. Wstrzymano również budowę przedłużenia PeSTki do Dworca Zachodniego. Zalane zostały także pomieszczenia serwerowni Telekomunikacji Polskiej.

W czwartkowy poranek doszło do awarii wodociągowej na ulicy Głogowskiej. Zalane zostały m.in. pomieszczenia serwerowni Telekomunikacji Polskiej. Woda lała się strumieniami w ciągu ulicy Głogowskiej i Gąsiorowskich, a także zalała część budowy przedłużenia trasy Poznańskiego Szybkiego Tramwaju do Dworca Zachodniego.

Praktycznie przez cały dzień mieszkańcy rejonu ulicy Głogowskiej (od Kanałowej do Dworca Zachodniego) nie mieli wody w kranach. Aquanet podstawił beczkowozy.

Z powodu awarii w czwartek wstrzymano budowę PeSTki. Dla ruchu kołowego zamknięte zostało skrzyżowanie ulic Głogowskiej z Gąsiorowskich.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Psy psom" - rzeźba psów dla psów
w godz. 12:00-16:00

Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
Park(ing) Day Poznań 2019

22

wrz

12:00
Rynek Łazarski
Sprzątanie Łazarza
zbiórka: Skwer Kazimierza Nowaka (Lejek Łazarski

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: