Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Awaria wodociągowa na Głogowskiej - wstrzymano budowę PeSTki, mieszkańcy nie mieli wody {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Awaria wodociągowa na Głogowskiej - wstrzymano budowę PeSTki, mieszkańcy nie mieli wody {WIDEO}
26-10-2012 16:54   Janusz Ludwiczak
Strumieniami lała się woda na ulicy Głogowskiej i Gąsiorowskich. W czwartek doszło do awarii wodociągowej. Mieszkańcy pobliskich domów praktycznie przez cały dzień nie mieli wody w kranach. Wstrzymano również budowę przedłużenia PeSTki do Dworca Zachodniego. Zalane zostały także pomieszczenia serwerowni Telekomunikacji Polskiej.

W czwartkowy poranek doszło do awarii wodociągowej na ulicy Głogowskiej. Zalane zostały m.in. pomieszczenia serwerowni Telekomunikacji Polskiej. Woda lała się strumieniami w ciągu ulicy Głogowskiej i Gąsiorowskich, a także zalała część budowy przedłużenia trasy Poznańskiego Szybkiego Tramwaju do Dworca Zachodniego.

Praktycznie przez cały dzień mieszkańcy rejonu ulicy Głogowskiej (od Kanałowej do Dworca Zachodniego) nie mieli wody w kranach. Aquanet podstawił beczkowozy.

Z powodu awarii w czwartek wstrzymano budowę PeSTki. Dla ruchu kołowego zamknięte zostało skrzyżowanie ulic Głogowskiej z Gąsiorowskich.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

kwi

do 28-04-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki "Pyrkon"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Debata o stereotypach przygotowana przez wolontariuszy z Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Kierowca i motorniczy - zabawa dla dzieci szkolnych

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Księga skarg Jacka Kaczmarskiego" - koncert
Przemek Mazurek, Wojtek Winiarski, Paweł Głowacki, Szymon Żurowski zaprezentują autorskie kompozycje do tekstów z tomiku "Tunel" Jacka Kaczmarskiego

28

kwi

11:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
"Ach bleib bei uns…", koncert finałowy XIX Festiwalu Muzyki Pasyjnej I Paschalnej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: