Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Trzy wieczory cudów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Trzy wieczory cudów
12-10-2012 22:25   Janusz Ludwiczak
W pawilonie 14b poznańskich Targów odbywa się trzydniowa konferencja "3 Wieczory Cudów". Wieczorne spotkania prowadzi m.in. małżeństwo misjonarzy Fran i Bill Groganowie, którzy przyjechali do Polski po raz trzeci prosto z Richmond. Prowadzą oni organizację misyjną, która działa w Indiach, Afryce (Uganda, Mbari, Malawi), krajach nadbałtyckich i w USA.

W piątek rozpoczęła się trzydniowa konferencja "3 Wieczory Cudów", którą zorganizował na Targach Kościół Chrześcijański Arka.

Wieczorne spotkania prowadzi m.in. małżeństwo misjonarzy Fran i Bill Groganowie, którzy przyjechali do Polski po raz trzeci prosto z Richmond. Prowadzą oni organizację misyjną, która działa w Indiach, Afryce (Uganda, Mbari, Malawi), krajach nadbałtyckich i w USA. Efekty uzdrowień, do jakich dochodzi za ich pośrednictwem są niejednokrotnie dokumentowane medycznie.

Konferencja skierowana jest do wszystkich ludzi, którzy potrzebują uzdrowienia i borykają się z depresją. Organizatorem spotkania jest Kościół Chrześcijański Arka. W naszej wspólnocie w Poznaniu jest ponad 100 osób. Spotykamy się w każdą niedzielę na nabożeństwach i słuchaniu Słowa Bożego - powiedział Damian Piwecki, Kościół Chrześcijan Arka.

Spotkania w ramach konferencji "3 Wieczory Cudów" odbędą się jeszcze w sobotę i niedzielę o godz. 18:00 w pawilonie 14b Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wstęp wolny.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (6)

19-10-2012 15:40:22
bruder
ok ziomuś, Chwała Jezusowi ! ps. nie siedz tylko za dlugo przed komputerem bo to szkodzi na oczka i główkę, pozdrawiam:-)
18-10-2012 22:52:03
Bartek
reportaż ze spotkania: http://www.*** Bruder: Napiszę tylko: człowiek nie mógł się sam ubrać przez pół roku (osłabienie organizmu, problemy z "motoryką" rąk, podejrzany nowotwór) po modlitwie, rano ubrał się sam bez problemu + ogólne polepszenie organizmu - sam chętnie przyszedł na następne spotkanie; INNE: problemy ze słuchem - całkowite uzdrowienie; INNE: moja babcia: przed spotkaniem zagrożenie wylewu (wcześniej miała udar), po spotkaniu i po badaniach - wszystko OK, nie jestem "rzecznikiem" kościoła, więc nie dociekałem, widziałem tylko radość wielu osób wychodzących ze spotkania (a nie byłem na wszystkich), wiem, że wszystkie świadectwa mają być zebrana i tyle ile starczy czasu w niedziele, będą opowiedziane. Na pewno też zostaną umieszczone na stronie www.arka.org.pl. poznaniAnka: Kościół Chrześcijański "ARKA" jest związkiem wyznaniowym legalnie zarejestrowanym w RP, jest kościołem chrześcijańskim w nurcie ewangelicznym (można powiedzieć bardzo oględnie: protestanci), działa w Poznaniu ponad 20 lat, w samym Poznaniu jest więcej tego typu kościołów :)
18-10-2012 21:02:05
bruder
Bartek tylko nie ściemniaj, były uzdrowienia i uwolnienia ? opisz proszę kilka, nigdy nie próbuj używać EWANGELASTYCZNEGO języka bo to nie zdrowe :-)
16-10-2012 16:53:27
poznaniAnka
czyżby to sekta?
16-10-2012 15:51:59
Bartek
Powinno być więcej spotkań tego typu - ludzie przyszli po uzdrowienie, uwolnienie i właśnie to dostali! Chwała Bogu :)
14-10-2012 13:37:11
wkurzony
jedyny cud to ten ,że ktoś przyszedł......
Aktualności
Niezapominajka
10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

16

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody
Targi akcesoriów i sprzętu jeździeckiego

17

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal sztuki i przedmiotów artystycznych

14

sty

do 16-01-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: