Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Osoby w wieku 50+ będą mogły nauczyć się korzystać z komputera i wysyłać e-maile - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Osoby w wieku 50+ będą mogły nauczyć się korzystać z komputera i wysyłać e-maile
09-10-2012 20:56   Janusz Ludwiczak
Bezpłatne kursy komputerowe dla osób 50+ organizuje Klub Osiedlowy "Krąg". W trakcie trwających półtora miesiąca warsztatów, które odbywać będą się dwa razy w tygodniu seniorzy będą mogli nauczyć się obsługi komputera od obsługi myszki i klawiatury, po wysyłanie e-maili.

Od początku 2010 r. Klub Osiedlowy "Krąg" organizuje bezpłatne kursy komputerowe dla osób od 50. roku życia, w trakcie których będzie można nauczyć się podstawowej obsługi komputera, pracy z edytorem tekstu i korzystania z internetu.

Zajęcia odbywać będą się od 15 października, dwa razy w tygodniu po 90 minut - w poniedziałki i środy o godz. 14:00 o 16:00.

W sumie odbędzie się 21 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych. Po zakończeniu kursów uczestnik powinien umieć pisać na komputerze, korzystać ze stron internetowych, założyć profil na portalu społecznościowym czy obsługiwać pocztę elektroniczną.

Zapisy na bezpłatne kursy obsługi komputera i internetu, w ramach programu e-Aktywni 50+, sponsorowanego przez firmę Inea odbywają się telefonicznie pod numerem 61 64 74 288 lub osobiście w sekretariacie Klubu Osiedlowego "Krąg", ul. Dmowskiego 37, a także po poprzez formularz zamieszczony na stronie www.klubkrag.pl


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: