Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Litr paliwa zamiast piwa - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Litr paliwa zamiast piwa
03-10-2012 00:09   Janusz Ludwiczak
Środowiskowemu Domu Samopomocy "Kamyk", którego placówka znajduje się przy ul. Zakątek brakuje pieniędzy na dowóz niepełnosprawnych podopiecznych na zajęcia rehabilitacyjne. W piątek startuje akcja "Litr paliwa zamiast piwa", którą otworzy Mezo.

Brakuje nam pieniędzy na dowóz niepełnosprawnych podopiecznych na zajęcia rehabilitacyjne. Osoby niepełnosprawne nie potrafią same poruszać się po mieście, a ich rodzice, żeby ich dowozić musieli by zrezygnować z pracy. Rocznie potrzebujemy 6 tysięcy litrów paliwa na dowiezienie naszych podopiecznych. Jeśli 6 tysięcy osób "zatankuje" po jednym litrze poprzez aplikację na stronie internetowej www.litrpaliwa.pl (strona ruszy 5 października) wtedy uda nam się zebrać potrzebne fundusze - mówi Krystian Włodarczak ze Środowiskowego Domu Samopomocy "Kamyk", placówki Stowarzyszenia Na Tak.

W piątek, w samo południe wystartuje społecznościowy projekt charytatywny "Litr Paliwa Zamiast Piwa". Happening otworzy ambasador akcji - poznański raper MEZO. W realizację happeningu włączył się wolontariat pracowniczy dużej firmy farmaceutycznej – odkrywając i propagując nowy sposób na pomaganie. Happening rozpocznie się Maratonem Cycling – dobroczynną drużynową jazdą na czas. Na sześciu rowerach stacjonarnych zasiądzie Mezo, wolontariusze i klienci King Cross – za każdy przejechany przez nich kilometr sponsor przekaże 1 złotówkę.

W trakcie happeningu zostanie uruchomiona strona internetowa www.litrpaliwa.pl. Na happeningu stworzone zostanie stanowisko komputerowe, na którym będzie można zalogować się na aplikację, stworzyć swój kanister i zacząć tankować do niego pieniądze, wspierając w ten sposób cel akcji. Każdy, kto zechce pomóc, będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z planszą "Tankuję" i własnoręcznym podpisem.

"Litr paliwa zamiast piwa" - piątek, 5 października King Cross Marcelin, ul. Bukowska 156:
12:00 – Otwarcie imprezy przez Jacka Mezo Mejera
12:00 – start Maraton Cycling
13:00 – Zabawa w średniowiecze – spotkanie z rycerzami
16:00 – Show rewii tanecznej
18:00 – Koncert charytatywny zespołu Commers Band
19:00 – zamknięcie imprezy przez Jacka Mezo Mejera i spotkanie z fanami.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

wrz

do 22-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Common Future - Kongres Odbudowy Ukrainy

23

wrz

do 24-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: