Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Marcin Daniec, Andrzej Grabowski, Kabaret Paranienormalni wystąpią w Arenie na "Kabaretonie" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Marcin Daniec, Andrzej Grabowski, Kabaret Paranienormalni wystąpią w Arenie na "Kabaretonie"
29-09-2012 11:48   Janusz Ludwiczak
Kryzys w sporcie, kryzys w finansach, kryzys w turystyce... ale nie w polskim kabarecie. Marcin Daniec, Andrzej Grabowski, Kabaret Paranienormalni i Kabaret Smile wystąpią 19 października na "Kabarecie Poznańskim", który odbędzie się w Arenie.

Wspaniali artyści obdarzeni mocą rozśmieszania zapraszają na cykl wydarzeń kabaretowych - "Polska Moc Kabaretowa", postarają się przygotować na nadchodzącą zimę pod hasłem "Kabaret uczy, kabaret bawi, kabaret smutnym Cię nie zostawi".

Moc rozśmieszania będą chcieli 19 października w hali Arena przekazać: Kabaret Paranienormalni, Marcin Daniec, Kabaret Smile, Andrzej Grabowski i Kacper Ruciński.

Bilety w cenie 80, 70 i 60 złotych można nabyć w kasie hali Arena, Empik-ach, Media Markt i Centrum Informacji Miejskiej (CIM) oraz w internecie w serwisie kabaretowebilety.pl. Do 7 października obowiązuje również rabat w wysokości 50% na bilety w cenie podstawowej 60 zł.

Organizatorem Kabaretonu Poznańskiego jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LUX, producent: Impresariat Kabaretowy Eskander.


Fot: materiały organizatorów

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: