Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Merkury w Emaus - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Merkury w Emaus
29-09-2012 01:26   Janusz Ludwiczak
Od poniedziałku Radio Merkury będzie przygotowywało serwisy informacyjne na antenę Radia Emaus. Tym samym w obu stacjach będą ukazywały się jedne wiadomości.

Do tej pory na antenie katolickiego Radia Emaus o każdej pełnej godzinie od 6 do 20 ukazywały się wiadomości Informacyjnej Agencji Radiowej. Od poniedziałku, 1 października to się zmieni. Równocześnie na antenie Radia Merkury i Radia Emaus emitowany będzie jeden serwis informacyjny.

Rzeczywiście od poniedziałku 1 października Radio Merkury będzie przygotowywało serwisy informacyjne na antenę Radia Emaus. Nie oznacza to połączenia redakcji - wyjaśnia Jacek Cerkaski, wydawca działu informacji Radia Merkury.

Równocześnie od października na antenie Radia Emaus ma ukazywać się więcej informacji lokalnych. Pojawi się również magazyn reporterów "Tu i teraz".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: