Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozkopali Park Kasprowicza - ruszyła budowa placu zabaw - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozkopali Park Kasprowicza - ruszyła budowa placu zabaw
27-09-2012 15:23   Janusz Ludwiczak
Pod koniec przyszłego tygodnia powinien być gotowy nowy plac zabaw, który powstanie naprzeciwko siłowni na wolnym powietrzu. Jego budowa będzie kosztować 104 tysięcy złotych, środki te pochodzą z budżetu Rady Osiedla Św. Łazarz.

W Parku Kasprowicza rozpoczęła się budowa placu zabaw, którego największą atrakcją dla najmłodszych ma być "statek piracki".

Plac zabaw w Parku Kasprowicza zostanie wybudowany do 6 października, tak wynika z podpisanej umowy przez Zarząd Zieleni Miejskiej z wrocławską firmą, która wygrała przetarg. Całość zadania zamknie się w tym roku na łączną kwotą 104 000 zł. W przyszłym roku dołożymy kolejne 40 tys. zł na jego rozbudowę - tłumaczy Wojciech Wośkowiak, Przewodniczący Rada Osiedla Św. Łazarz, Radny Miasta Poznania.


Komentarze (4)

01-10-2012 22:41:47
S.
No właśnie, dlaczego nie można było zrobić tego placu zaraz obok siłowni?
28-09-2012 10:34:21
bk
Widziałem dzisiaj budowę tego placu i się przeraziłem!! Przede wszystkim jest to BARDZO ZŁA lokalizacja ze względów czysto urbanistyczno - krajobrazowych: - wygrodzenie wysokim płotem w środku łąki - naprawdę wspaniały widok!! - komunikacja z tym placem iście rewelacyjna - już widzę nowo-wydeptywane ścieżki i zniszczony trawnik naokoło tego placu - brak drzew w bliskim sąsiedzctwie placu dla osłony przed słońcem - czysta patelnia! - i oczywiście lokalizacja placu zabaw na największym wybiegu dla psów to też porażka; osobiście jestem jak najbardziej przeciwko wypuszczaniu luźno biegających zwierząt w mieście i parku (jest to prawnie zakazane), ale stawiając na środku "wybiegu" placu zabaw prawa się nie wyegzekwuje tylko doprowadzi do jakiejś tragedii. Wątpię żeby udało się wstrzymać tę realizację ale jest kolejny przykład BEZMYŚLNEGO działania w naszym mieście. Ciekawe kto wpadł na pomysł tej lokalizacji?!?! Można wskazać przynajmniej kilka o wiele lepszych w promieniu około 100m.
27-09-2012 20:43:45
adamiakowa
Po pierwsze ten teren nie jest oznakowany jako wybieg dla psów, po drugie po psach się sprząta i po trzecie o czym większość zapomina zwłaszcza w tym miejscu, psy trzyma się na smyczy. Miejmy nadzieję, że będzie tam czysto i bezpiecznie.
27-09-2012 19:32:43
Maru
Super lokalizacja. W środku wybiegu dla psów. Dzieci wcześniej trzeba będzie nauczyć patrzeć pod nogi...
Aktualności
Niezapominajka
21

sie

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

22

sie

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Zimna wojna" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

23

sie

do 24-08-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: