Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Parku Wilsona Karmelek świętował trzecie urodziny. Schronisko zachęcało do adopcji zwierzaków - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Parku Wilsona Karmelek świętował trzecie urodziny. Schronisko zachęcało do adopcji zwierzaków
15-09-2012 23:19   Janusz Ludwiczak
Pod hasłem "Trzecie urodziny psa Karmelka" spółka Usługi Komunalne i poznańskie schronisko dla zwierząt z ul. Bukowskiej zorganizowały festyn, w trakcie którego zachęcano do adopcji psów i kotów.

Karmelek to trzyletni kundelek, który od samego początku mieszka w poznańskim schronisku dla zwierząt przy ul. Bukowskiej. Od samego początku Karmelek nie może znaleźć swojego domu, gdyż osoby, które przychodzą wziąć ze schroniska psa zazwyczaj wolą szczeniaka. Stąd Usługi Komunalne zorganizowały w sobotę w Parku Wilsona festyn pod hasłem "Trzecie urodziny psa Karmelka".

Na najmłodszych czekały m.in. dmuchane zjeżdżalnie, trampolina, ogromne bańki mydlane i malowanie twarzy. Nieco więksi mogli skosztować grochówki.

Organizatorzy przygotowali również pokaz szkolenia psów DogMasters, stoisko informacyjne dotyczące sterylizacji i porady lekarza weterynarii.

Na zakończenie sobotniego festynu w Muszli Koncertowej wystąpiły poznańskie zespoły reggae Ferendżi i Yelram.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: