Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Osiedle Stary Grunwald ogłosiło konkurs na organizację festynu z pokazami i nauką tańca - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Osiedle Stary Grunwald ogłosiło konkurs na organizację festynu z pokazami i nauką tańca
13-09-2012 01:18   Janusz Ludwiczak
Rada Osiedla Stary Grunwald ogłosiła otwarty konkurs ofert na przeprowadzenie imprezy "Cały Grunwald tańczy". Termin składania ofert mija 21 września. Na organizację festynu Rada Osiedla Stary Grunwald przeznaczy 6 tysięcy złotych.

Festyn osiedlowy "Cały Grunwald tańczy" odbędzie się w sobotę, 29 września w auli lub na dziedzińcu Zespołu Szkół Geodezyjno-Drogowych przy ul. Szamotulskiej 33.

Sześciogodzinna impreza polegać będzie na organizacji pokazów tanecznych połączonych z nauką tańca m.in. lambady, salsy, samby, tango, pasodoble, rumby i jive.

W konkursie organizowanym przez Radę Osiedla Stary Grunwald mogą brać wszystkie instytucje, których zakres działania obejmuje organizację takich imprez. Oferty można składać do 21 września do godz. 14:00 w sekretariacie Zespołu Szkół Geodezyjno-Drogowych, ul. Szamotulska 33, 60-365 Poznań.


Komentarze (1)

13-09-2012 11:33:54
zaza
tam sa takie fajne pielegniarkiiii
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: