Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

PeSTka przetnie Głogowską - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
PeSTka przetnie Głogowską
11-09-2012 01:14   Janusz Ludwiczak
Do istniejącego torowiska w ciągu ulicy Głogowskiej dobudowywane będą nowe tory, które będą łączyć się z trasą PeSTki. W zwiazku z tym kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia komunikacyjne w okolicy Dworca Zachodniego.

Z ruchu wyłączone zostały dwie nitki w kierunku Mostu Dworcowego. Ruch odbywa się po torowisku tramwajowym. Wszystko w związku z budową torowiska, które połączy istniejące na ulicy Głogowskiej z nowymi torami przedłużonej PeSTKi.

Na szczęście ruch tramwajowy na ulicy Głogowskiej (pomiędzy Hetmańską a Mostem Dworcowym) nie będzie już zawieszany. Przez cały sierpień ekipy budowlane zbudowały nowe rozjazdy, które połączyły istniejące torowisko na Głogowskiej z przyszłymi torami PST. Nowe tory układane są już też w rejonie ulicy Zachodniej.

Aquanet kończy też prace związane z modernizacją sieci wodociągoowo-kanalizacyjnej. Niedługo znów będzie działać też sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej, Śniadeckich i Gąsiorowskich.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: