Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Bilet półgodzinny ważny przez 45 minut - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Bilet półgodzinny ważny przez 45 minut
05-09-2012 15:52   Janusz Ludwiczak
Od środy do końca kwietnia 2013 roku bilety półgodzinne od poniedziałku do piątku w godz. od 6 do 19 będą ważne przez 45 minut.

Podczas wtorkowej sesji miejscy radni podjęli decyzję o przedłużeniu obowiązywania biletów czasowych w związku z przebudową Ronda Kaponiera. I tak od środy, 5 września do 30 kwietnia 2013 roku w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godz. od 6:00 do 19:00 bilety półgodzinne będą ważne przez 45 minut.

Wydłużenia ważności czasu biletów z 15 do 25 minut chciało Prawo i Sprawiedliwość przy wsparciu SLD, jednak poprawkę tą odrzucili radni PO i prezydenckiego klubu Poznański Ruch Obywatelski.

Ta proponowana zmiana spowoduje, że przestanie się opłacać kupować bilety sieciowe, bo będzie taniej kupować codziennie bilet 15 minutowy. Dlatego chcemy wydłużyć tylko bilety 30 min. Bo to będzie uczciwe wobec pasażerów - zauważył radny Mariusz Wiśniewski z PO.

To nie jest dobry pomysł bo to odbędzie się kosztem innych dziedzin, bo ta promocja nie odbędzie się za darmo. To odbije się na sprzedaży innych rodzajów biletów zwłaszcza biletów 30 min - wtórował z kolei Ryszard Grobelny, Prezydent Poznania.

Tym samym była to 35. sesja zwyczajna VI kadencji Rady Miasta i 500 w historii. Od 1990 roku poznańscy radni podjęli blisko 4,5 tysiąca uchwał.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: