Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Bilet półgodzinny ważny przez 45 minut - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Bilet półgodzinny ważny przez 45 minut
05-09-2012 15:52   Janusz Ludwiczak
Od środy do końca kwietnia 2013 roku bilety półgodzinne od poniedziałku do piątku w godz. od 6 do 19 będą ważne przez 45 minut.

Podczas wtorkowej sesji miejscy radni podjęli decyzję o przedłużeniu obowiązywania biletów czasowych w związku z przebudową Ronda Kaponiera. I tak od środy, 5 września do 30 kwietnia 2013 roku w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godz. od 6:00 do 19:00 bilety półgodzinne będą ważne przez 45 minut.

Wydłużenia ważności czasu biletów z 15 do 25 minut chciało Prawo i Sprawiedliwość przy wsparciu SLD, jednak poprawkę tą odrzucili radni PO i prezydenckiego klubu Poznański Ruch Obywatelski.

Ta proponowana zmiana spowoduje, że przestanie się opłacać kupować bilety sieciowe, bo będzie taniej kupować codziennie bilet 15 minutowy. Dlatego chcemy wydłużyć tylko bilety 30 min. Bo to będzie uczciwe wobec pasażerów - zauważył radny Mariusz Wiśniewski z PO.

To nie jest dobry pomysł bo to odbędzie się kosztem innych dziedzin, bo ta promocja nie odbędzie się za darmo. To odbije się na sprzedaży innych rodzajów biletów zwłaszcza biletów 30 min - wtórował z kolei Ryszard Grobelny, Prezydent Poznania.

Tym samym była to 35. sesja zwyczajna VI kadencji Rady Miasta i 500 w historii. Od 1990 roku poznańscy radni podjęli blisko 4,5 tysiąca uchwał.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

gru

17:00
Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Chociszewskiego 56
Świąteczny kiermasz charytatywny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

13:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
Ptasia sobota - warsztaty edukacyjne dotyczące dokarmiania miejskich ptaków

16:00
Palmiarnia Park Wilsona
Gwiazdka w Palmiarni
w godz. 16:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: