Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Strefa Ciszy" została odmalowana - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Strefa Ciszy" została odmalowana
30-08-2012 22:47   Janusz Ludwiczak
W ciągu trzech dni siedziba Teatru Strefa Ciszy, która znajduje się opodal Ronda Jeziorańskiego zmieniła swoje oblicze.

We wtorek rozpoczęło się malowanie siedziby Teatru Strefa Ciszy, która znajduje się w jednym z baraków przy ul. Grunwaldzkiej 55. Akcja nie odbyłaby się, gdyby nie wsparcie chętnych rąk do pomocy. Organizatorzy zagwarantowali wolontariuszom doskonałą atmosferę, zimne napoje oraz słodkie przekąski.

Teatr Strefa Ciszy istnieje od 1993 roku. W tej siedzibie, w baraku przy Grunwaldzkiej 55 jesteśmy od ośmiu lat. Pomimo pewnych perturbacji i groźby utraty siedziby jakoś jeszcze się trzymamy. Postanowiliśmy odświeżyć naszą siedzibę. Lubimy to miejsce - mówi Anna Albinger z Teatru Strefa Ciszy.

W naszym repertuarze mamy m.in. słynny spektakl "Smacznego!", który miał premierę w grudniu zeszłego roku z okazji Festiwalu "Maski" i będzie ponownie wystawiany jesienią. Nasz teatr specjalizuje się również w spektaklach plenerowych, akcjach ulicznych i happeningach - dodaje Anna Albinger, Teatr Strefa Ciszy.

W sumie na dwukrotne pomalowanie siedziby zużyto ponad 100 litrów farby. Akcja nie byłaby możliwa gdyby nie wsparcie sponsora, firmy Selena, która jest producentem marki Tytan.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: