Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Panoramie działa druga w Poznaniu Castorama - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Panoramie działa druga w Poznaniu Castorama
24-08-2012 22:29   Janusz Ludwiczak
Na terenie galerii handlowej Panorama przy ul. Góreckiej działający od września 2007 roku sklep sieci Brico Depot przemianowuje się na Castoramę.

Sklep Brico Depot był składem budowlanym sieci Castorama, która podjęła decyzję o zlikwidowaniu tych składów i przemianowaniu na standardowe sklepy Castorama. Sklep Brico Depot w Panoramie otwarty został 12 września 2007. Castorama modernizuje się przy otwartym sklepie. Oficjalne re-otwarcie Castoramy planowane jest na 12 września 2012. Powierzchnia sklepu będzie miała ponad 5400 m kw. powierzchni. Jesteśmy też w trakcie zagospodarowywania pierwszego piętra Galerii Handlowej Panorama - objaśnia Andrzej Klein z Galerii Handlowej Panorama.

W sąsiedztwie przy zbiegu ulic Krauthofera, Hetmańskiej i Dmowskiego już za kilka lat powstanie centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe Metropolis, które planuje wybudować kielecki inwestor Echo Investments. Czy więc Panorama nie boi się konkurencji?

Panorama jest całkiem innym centrum handlowym i odróżnia się od nowoczesnych, dużych centrów, które tak naprawdę są takie same pod względem najemców – tych samych możemy spotkać praktycznie w każdym miejscu. Czego mielibyśmy się bać? Jeżeli ono powstanie, to przysporzyłby nowych klientów w tym rejonie Poznania, a i Panorama skorzystałaby na tym. Lecz prawdopodobieństwo powstania jest niewielkie. O budowie Metropolis mówi się od kilku lat, przypomnijmy że pierwotnie miało być otwarte w 2010 roku. Zapowiedzi Echo Investments na 2014 roku są też raczej nierealne, ponieważ prace mieli rozpocząć na wiosnę 2012, a tu nic! - dodaje Andrzej Klein.


R E K L A M A

Komentarze (1)

25-08-2012 17:10:00
De.
Nazwa zmieniona, ale ceny i asortyment ten sam. Bywam w castoramie przy ul. Murawa i tam mają większy wybór.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

wrz

16:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie pawilon MP2 (wejście od ul. Głogowskiej)
Women`s Voices: Przybysz Zawiałow Kayah Brodka Rusowicz - kobiece głosy mają moc

27

wrz

10:00
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Łazarz walczy z jesienną chandrą
- gimnastyka z elementami jogi

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert pt."Od Niemena do Engelberta" w ramach projektu "W Artystycznym Kręgu" dla Aktywnych 60+

28

wrz

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Morze Za Blokiem - piknij sąsiedzki

19:00
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Ostatnia Biesiada - Zbigniew Górny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: