Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

13-letni Filip, chory na zespół Niemanna Picka C nadal potrzebuje pomocy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
13-letni Filip, chory na zespół Niemanna Picka C nadal potrzebuje pomocy
24-08-2012 15:48   Janusz Ludwiczak
W ostatnią niedzielę czerwca w Parku Wilsona odbył się koncert charytatywny na rzecz 13-letniego Filipa Kozłowskiego, który zmaga się z ciężką, śmiertelną chorobą Niemanna Picka C. Jedyną szansa na jego życie jest podawanie leku Zavesca. Nadal trwa akcja zbierania pieniędzy na pomoc w zakupie leku dla chorego Filipa.

Na rzecz Filipa, w niedzielę 24 czerwca w Muszli Koncertowej odbył się koncert charytatywny. Przeprowadzono również licytacje i loterię fantowa, a na terenie Parku Wilsona zbierane były datki do puszek, można było sprawić też sobie śmieszny portret i karykaturę.

13-letni Filip nadal potrzebuje pomocy.

Na koncercie charytatywnym, który odbył się w czerwcu w Parku Wilsona pojawiły się m.in. Anioły. Były szybko i wysoko licytowane przez uczestników imprezy. Wtedy było ich niewiele, dziś jest o wiele więcej. Anioły są nazwane magicznymi, powstają bowiem z wielkiej miłości do chorego dziecka, a przede wszystkim dlatego, że trafiają do ludzi o wielkiej wrażliwości, o szczerych sercach niosąc pomoc tak bezcenną w sytuacji chorego Filipa. Każdy Anioł jest inny i niepowtarzalny. Galerię można zobaczyć na stronie internetowej www.filipkozlowski.pl. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji na Allegro. Anioły są piękne, a cel szczytny. Razem możemy uratować Filipa.. - mówi Magdalena Garczyk-Kozłowska, mama Filipa.

W Polsce na zespół genetyczny Niemanna Picka C choruje około 20 dzieci. Choroba ta po kolei wyłącza procesy życiowe jak mówienie, chodzenie, w końcu oddychanie. Zbiera śmiertelne żniwo, bo niewiele dzieci nią dotkniętych przeżywa okres dojrzewania.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Psy psom" - rzeźba psów dla psów
w godz. 12:00-16:00

Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
Park(ing) Day Poznań 2019

22

wrz

12:00
Rynek Łazarski
Sprzątanie Łazarza
zbiórka: Skwer Kazimierza Nowaka (Lejek Łazarski

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: