Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mazda zderzyła się z autobusem. Kierowca trafił do szpitala - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mazda zderzyła się z autobusem. Kierowca trafił do szpitala
23-08-2012 00:52   Janusz Ludwiczak
W środę wieczorem na skrzyżowaniu Bukowskiej i Polnej samochód marki zderzył się z autobusem pospiesznym L. W wyniku wypadku kierowca Mazdy został ranny. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia i policja.

Do zdarzenia doszło o godz. 20:30. Samochód osobowy marki Mazda próbował wjechać na skrzyżowanie od strony ulicy Polnej z kierunku Dąbrowskiego. W tym momencie ulicą Bukowską jechał autobus pospieszny linii L.

Ranny został kierowca Mazdy. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, która odwiozła osobę poszkodowaną do szpitala. Na szczęście nikomu z pasażerów "L"-ki nic się nie stało.

W wyniku wypadku samochód wjechał na chodnik, a następnie w krzaki. Pasażerowie musieli opuścić autobus, gdyż w skutek zdarzenia wgnieciony został przód pojazdu i wybita szyba w przednich drzwiach. "L" po oględzinach Nadzoru Ruchu zjechała do zajezdni.

Przez 40 minut przejazd przez skrzyżowanie ulic Bukowskiej i Polnej był utrudniony. Na Bukowskiej tworzy się również korki.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Tragiczny wypadek na Wojskowej - nie żyje motocyklista

ZOBACZ TAKŻE: Dwie osoby zostały ranne w wypadku taksówki i citroena na skrzyżowaniu Bukowskiej i Przybyszewskiego

ZOBACZ TAKŻE: Wypadek na skrzyżowaniu Kasprzaka i Chociszewskiego: zderzyły się dwa auta, ucierpiał pieszy

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

lis

do 21-12-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Jarmark Świąteczny

04

gru

do 07-12-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Międzynarodowe Zawody Jeździeckie

16

gru

17:00
XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Koncert kolęd i wspólne śpiewanie kolęd
Kiermasz świąteczny
Wstęp wolny

do 18-01-2026
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Polagra Premiery 2026 - Międzynarodowe Targi Rolnicze

03

lut

do 06-02-2026
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Budma - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
Intermasz - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
Stone - Targi Branży Kamieniarskiej

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: