Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mieszkańcy Stolarskiej 2 protestują. Policja odnajduje skradziony licznik wody - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mieszkańcy Stolarskiej 2 protestują. Policja odnajduje skradziony licznik wody
21-08-2012 14:53   Janusz Ludwiczak
Mieszkańcy kamienicy przy ul. Stolarskiej 2 wywiesili narodowe flagi. Na budynku pojawił się też napis: "Dość łamania praw lokatorów!" W poniedziałek Policja skontrolowała pomieszczenia i znalazła zaginiony wodomierz.

Lokatorzy kamienicy przy ul. Stolarskiej 2 od prawie miesiąca nie mają wody w kranach. Odcięli ją administratorzy Fabryki Mieszkań i Ziemi. Okazało się, że w piwnicy przecięte zostały rury i zniknął wodomierz. Kradzież zgłosił Aquanet.

W poniedziałek budynek przeszukała Policja. Funkcjonariusze w jednym z pomieszczeń znaleźli zaginiony licznik, a także rury i zawory.

Policja przesłucha pracowników Fabryki Mieszkań i Ziemi. Jeśli okaże się, że licznik zabrali w celu przywłaszczenia, odpowiedzą za kradzież. Ale ostateczne decyzje podejmie prokurator - powiedział podinsp. Andrzej Borowiak, Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Tymczasem mieszkańcy Stolarskiej 2 oflagowali swoją kamienicę, a na budynku pojawił się też napis: "Dość łamania praw lokatorów!".


R E K L A M A

Komentarze (4)

24-08-2012 20:36:11
Jan
Tak to jest ,kiedy urzędnicy milczą,prezydent milczy inni nie interesują się. Kiedy łamane jest prawo i nie ma reakcji państwa jest to znak przyzwolenia dla pseudo włascicieli,czyścicieli ,bandytów.... Korupcja zbyt mocno zadomowiła się w mieście Poznaniu. Przykre to ,a tym bardziej,że naruszono prawo ,godność człowieka, ludzi . Jestem z nimi i dobrze,że zabarykadowli się,dobrze ,że jest to nagłośnione medialnie. Inaczej tak jak przed nimi i po nich byłyby nastepne kamienice w ten sam skandaliczny sposób przejmowane. Kupić tanio z lokatorami ,a później już po wyrzuceniu ich sprzedaż z 10-cio krotnym zyskiem. Gawroński i Liberkowski jak i cała ta spółka Śruba,Żukowski powinno się to nagłośnić , a wszystkie te 7 kamienic w których teraz sprzedają mieszkania po wyrzuceniu lokatorów nie powinny być teraz kupowane przez innych .
22-08-2012 14:10:12
Poznaniak
Brat P.Śruby zrobi wszystko, aby zataić sprawę. Zresztą skąd to znamy. Prawo jest dla biednych, a bogaty zapłaci heheh
21-08-2012 17:41:23
emeryt
Pracownicy nie mieli odpowiedniej śruby do dokręcenia.
21-08-2012 15:08:30
poiluyt
na pewno przyznają się policji, że to oni chcieli ukraść licznik i w tym celu go zdemontowali
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

12

maj

Łazarz
Wybory osiedlowe - wybory do Rady Osiedla Św. Łazarz
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: