Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Głogowskiej układają już tory wydłużonej PeSTki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Głogowskiej układają już tory wydłużonej PeSTki
18-08-2012 01:45   Janusz Ludwiczak
Na ulicy Głogowskiej montowane są nowe słupy trakcyjne i układane torowisko. Budowa trasy szybkiego tramwaju do Dworca Zachodniego postępuje.

Jak co tydzień zaglądamy na plac budowy szybkiego tramwaju do Dworca Zachodniego i ulicy Głogowskiej.

Ekipy budowlane zamontowały już pręty zbrojeniowe, na które został wylany beton. Obecnie kończy się układanie nowego torowiska. Jest już widoczny rozjazd, który umożliwi skręt tramwajom z ulicy Głogowskiej na trasę szybkiego tramwaju, która prowadzić będzie na dawny peron 7 Dworca Zachodniego, a dalej wzdłuż ulicy Roosevelta (tylko, że dołem) na Winogrady i Piątkowo.

Tramwaje na Głogowską mają powrócić za dwa tygodnie, 3 września. Jednak utrudnienia drogowe w tym miejscu się nie skończą. Kierowcy będą musieli przygotować się na to, że z ruchu wyłączone zostaną dwie nitki ulicy Głogowskiej w stronę Mostu Dworcowego. Ruch będzie odbywać się jedną jezdnią, po nitce prowadzącej w kierunku Hetmańskiej.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: