Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

O bezpiecznym lataniu będą rozmawiać na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
O bezpiecznym lataniu będą rozmawiać na Targach
17-08-2012 22:19   Janusz Ludwiczak
Bezpieczne latanie, a także obowiązujące przepisy lotnicze, propozycje ich zmian oraz dyskusja dotycząca wpływu nauki i innowacyjnej gospodarki na rozwój lotnictwa będą głównymi tematami Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej "General Aviation 2012", która w czwartek i piątek odbędzie się na MTP. Spotkanie poprzedzi Międzynarodowe Targi Lotnicze, które odbędą się w kwietniu przyszłego roku.

"General Aviation - bezpieczne latanie" to hasło, które przyświeca Międzynarodowej Konferencji Naukowo – Technicznej, która odbędzie się 23 i 24 sierpnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W trakcie spotkania będzie poruszana tematyka bezpieczeństwa latania, obowiązujących przepisów lotniczych i kierunków ich zmian, a także wpływu nauki i innowacyjnej gospodarki na rozwój lotnictwa.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Aeroklub Polski. Konferencję poprowadzi gen. dyw. pil. w st. spocz. Franciszek Macioła.

Konferencja "General Avation" to zarazem preludium do nowego wydarzenia, które MTP zorganizują w kwietniu przyszłego roku. Międzynarodowe Targi Lotnicze "Air Passion" to innowacyjny projekt, którego tematyka obejmuje samoloty, szybowce, balony, paralotnie, spadochrony, lotnie, szkolenia dla pilotów, paralotniarzy oraz branże pokrewne. Podczas "Air Passion" nie powinno zabraknąć również pokazów samolotów.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
05

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: