Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Odrestaurowują zabytkową elewację Biedronki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Odrestaurowują zabytkową elewację Biedronki
16-08-2012 17:46   Janusz Ludwiczak
Do końca sierpnia potrwa remont zabytkowego budynku z 1905 roku przy ul. Matejki, w którym mieści się Biedronka. Z kolei inny sklep tej sieci dalej będzie funkcjonował na starym Dworcu Głównym.

Na początku sierpnia zabytkowy, murowany budynek z 1905 roku (arch. Emil Asmus) przechodzi renowację.

Prowadzone prace mają na celu m.in. odrestaurowywanie zabytkowej elewacji i powiększenie parkingu. Remont podyktowany jest chęcią polepszenia warunków, zwiększenia komfortu naszych klientów i dostosowania placówki do nowych standardów. Po remoncie układ sklepu będzie bardziej przejrzysty - wyjaśnia Anetta Jaworska-Rutkowska, kierownik ds. Relacji Zewnętrznych Jeronimo Martins Polska S.A., właściciela Biedronki.

Prace w sklepie na Matejki potrwają do 30 sierpnia. Natomiast do końca roku ma działać stary główny dworzec kolejowy w Poznaniu. Wszystko wskazuje na to, że dalej będą funkcjonować tam lokale handlowo-usługowe, m.in. Biedronka.

W sprawie placówki na Dworcu Głównym pragniemy poinformować, że obecnie nie jest planowana zmiana lokalizacji sklepu. Chcemy podkreślić, że plany rozwoju sieci Biedronka w dużych miastach są wpisane w naszą strategię rozwoju. Podtrzymujemy plany, aby w 2015 roku nasza sieć liczyła 3000 sklepów - dodaje Anetta Jaworska-Rutkowska z Jeronimo Martins Polska S.A.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

28

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
w godz. 7:00-21:00

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: