Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prokuratura umorzyła sprawę kradzieży w "Mikrusie" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prokuratura umorzyła sprawę kradzieży w "Mikrusie"
14-08-2012 13:25   Janusz Ludwiczak
Prokuratura Rejonowa Poznań-Grunwald umorzyła sprawę kradzieży w sklepie spożywczo-monopolowym "Mikrus" przy ul. Głogowskiej 54.

Marek Obtułowicz, właściciel sklepu spożywczo-monopolowego "Mikrus" przy ul. Głogowskiej 54 był wielokrotnie okradany. Postanowił z tym skończyć i zamontował kamerę, a filmy opublikował w internecie. Sprawę kradzieży i naści na swoją osobę w końcu zgłosił na policję.

Jednak Prokuratura Rejonowa Poznań-Grunwald umorzyła tą sprawę. W zdarzeniu nie dopatrzono się czynu zabronionego.

Czy kradzież, naubliżanie komuś, rzucanie w kogoś butelką, która jest narzędziem niebezpiecznym nie noszą znamion czynu zabronionego. Muszę się z tym pogodzić, że kraść wolno. Dać w ryja złodziejowi już nie wolno. Niech żyje prokuratura - mówi na swoim wideoblogu Marek Obtułowicz, właściciel sklepu spożywczo-monopolowego "Mikrus" przy ul. Głogowskiej 54.


Komentarze (3)

21-03-2013 19:34:19
POlak
Jaki lud taka władza i prokuratura.
15-08-2012 22:51:30
Hania
W glowie sie nie miesci !!! U nas taki bandyta co rzuca w kogos butelka zaraz byly aresztowany, w kajdanki i do aresztu, potem sprawa i wyrok plus grzywna. Mysle, ze wlasciciel sklepiku powinien napisac do prokuratury glownej skoro ta na dzielnice Grunwald/Lazarz jest niekompetentna.
14-08-2012 18:58:03
Poznaniak
To skandal Wszak złodzieje Bandyci mają większe prawa nic uczciwi ludzie . Przykładem jest tzw. Prezydent Grobelny ... "Ukradł" - dostał w łapę i jest bez kary. A młodzież z Łazarza jest zdania Grobelny może okradać to i Oni . Więc uczciwego łosia okradają. A POLICJA jak zawsze ma to w D..Pe.,. Chłopie trzymaj się
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

16

cze

do 18-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Pyrkon" - Festiwal Fantastyki

17

cze

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Koncert "Psalmy mówią" w wykonaniu Andrii Merkhel – ukraiński kompozytor, kurator projektów teatralnych i artystycznych oraz wykonawca

20

cze

14:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty rękodzieła artystycznego dla seniorów - Wikliniarstwo

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 8:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: