Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mieszkańcy Stolarskiej 2 zabarykadowali się w kamienicy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mieszkańcy Stolarskiej 2 zabarykadowali się w kamienicy
14-08-2012 12:26   Janusz Ludwiczak
Mieszkańcy wspólnie z anarchistami zabarykadowali wejście do kamienicy przy ul. Stolarskiej 2. W ten sposób uniemożliwili dostęp do posesji administratorom. Zdesperowani lokatorzy, którzy od trzech tygodni nie mają wody i gazu, a od piątku również telewizji kablowej, telefonów i internetu obawiają się, że odcięty zostałby im również prąd.

W poniedziałek rano lokatorzy zabili deskami wejście do budynku. Nie wpuszczają nikogo. Na jedynym z balkonów wywiesili transparenty: "Chcemy wody! Stolarska" oraz "Kto tu rządzi? Śruba czy Grobelny?". Wspierają ich anarchiści z Rozbratu. W ten sposób mieszkańcy protestują przeciwko nękaniu ich przez Fabrykę Mieszkań i Ziemi, której pracownicy zmuszają do wyprowadzki.

Ostatnio w piątek przez pracowników Fabryki Mieszkań i Ziemi została zdemontowana skrzynka z dostępem do telewizji kablowej, telefonów i internetu. Lokatorzy obawiają się, że teraz odcięty może zostać im prąd.

Przed budynkiem pojawili się też pracownicy Piotra Ś. (administratora kamienicy, który ma postawiony przez Prokuraturę zarzut nękania i zakaz zbliżania się na 100 metrów do budynku), który chcieli rozpocząć prace remontowe. Nie wpuścili ich jednak lokatorzy, którzy krzyczeli do nich: "Złodzieje, złodzieje!".

Piotr Ś. przekazał też prezydentowi Ryszardowi Grobelnemu list otwarty z 80-stronicową dokumentacją dotyczącą kamienicy przy Stolarskiej 2.


R E K L A M A

Komentarze (1)

15-08-2012 22:54:51
Hania
Nie dziwie sie lokatorom, ze zbarykadowali sie w kamienicy, nie maja pomocy od nikogo to musza sprawe wziac w swoje rece. Zycze powodzenia !
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: