Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sklepikarz z Głogowskiej znów jest okradany - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sklepikarz z Głogowskiej znów jest okradany
10-08-2012 19:13   Janusz Ludwiczak
W czwartek wieczorem dwóch mężczyzn w wieku ok. 20-24 lat okradło sklep spożywczo-monopolowy przy ul. Głogowskiej. Właściciel "Mikrusa" zamieścił w internecie nagrany film i sprawę zgłosi policji.

Miałem nadzieję, że już mam spokój. A tu nie - spokojny czwartkowy wieczór godzina około 23:10. Do sklepu najpierw wchodzi jeden młodzian około 21 - 22 lata. Prosi setkę cytrynówki i piwo. Po chwili wchodzi drugi. Nic nie wskazuje, że mają złe zamiary. Podaję zamówione towary. Nagle jeden gwałtownym ruchem porywa z lady cały karton zapalniczek - mówi Marek Obtułowicz, właściciel sklepu "Mikrus".

Zgłaszam sprawę na policji nr alarmowy 112. Piękna akcja - policja jest już po około siedmiu minutach. Objeżdżamy okoliczne ulice. Jednak złodziej już zdążyli się zaszyć. Jutro zgłaszam sprawę na ul. Rycerską. Żarty się skończyły - dodaje Marek Obtułowicz.


Komentarze (6)

11-08-2012 07:57:22
sicilpol
Ja myślę, ze bezradność policji należałoby zgłosić gdzieś wyżej, bo skoro maja wizerunek, to naprawdę łatwo odnaleźć sprawców. Niestety podejrzewam, ze chuligani doskonale wiedza, ze rzeczy przez nich kradzione maja znikła wartość i nie kwalifikują się do miana "kradzieży" ehhh Ale i tak, opieszałość i lekceważenie policji w tej sprawie, należy zgłosić. W końcu są po to by nas chronić.
11-08-2012 00:28:15
Zeb
Zlodziejskie parowy.
10-08-2012 23:29:10
w
nooo, potrzebna jest pełna mobilizacja i ZERO TOLERANCJI w naszej dzielnicy dla patologi!
10-08-2012 21:25:06
Łazarz
Szanowny Panie Marku. "Zlikwiduj pan te kamerę i kup se giwerę" Skoro policja ma to w tyłku, to może po ustrzeleniu jednego albo dwóch z tych drani ruszą łaskawie swoje cztery litery do akcji!!! Wstyd, ten problem trwa juz bardzo długo a policja nie zrobiła nic w tej sprawie!!! Lepiej ścigać blogerów krytykujących Platforme i Bronka niż ulicznych chuliganów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HWDP
10-08-2012 21:21:56
Hania
Te smiecie to napewno z Lazarza, dobrze znaja miejsca gdzie najlepiej okrasc. Co to sie dzieje na tym swiecie, szkoda slow, teraz robia napad na sklep a za rok beda mordowac za 10 zlotych. Jestem starej daty i za moich czasow nie byla takich rzeczy na Lazarzu. Smutne to. Wspolczuje wlascicielowi sklepu, naprawde.
10-08-2012 20:32:03
RAUBER
wydrukuję sobie wizerunki tych śmieci i będę się rozglądać, szybko wpadną te gówna
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

16

cze

do 18-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Pyrkon" - Festiwal Fantastyki

17

cze

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Koncert "Psalmy mówią" w wykonaniu Andrii Merkhel – ukraiński kompozytor, kurator projektów teatralnych i artystycznych oraz wykonawca

20

cze

14:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty rękodzieła artystycznego dla seniorów - Wikliniarstwo

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 8:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: