Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarzanki będą mogły bezpłatnie przebadać się w mammobusie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarzanki będą mogły bezpłatnie przebadać się w mammobusie
09-08-2012 11:13   Janusz Ludwiczak
Kobiety w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanej mammografii lub mają pisemna skierowane będą mogły bezpłatnie przebadać się w najbliższy poniedziałek i wtorek w godz. od 9:00 do 17:00 przed budynkiem administracji Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald", przy zbiegu ulic Dmowskiego i Potockiej.

Do końca sierpnia 2012 na osiedlach i ulicach Poznania można wykonać bezpłatne badanie mammograficzne. Organizatorem akcji jest Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica oraz poznańskie spółdzielnie mieszkaniowe, a całość odbywa się w ramach Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

Akcja skierowana jest do kobiet z grupy podwyższonego ryzyka czyli w wieku 50 – 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanej mammografii oraz tych, które posiadają pisemne skierowanie do wykonania takiego badania.

W akcji bierze udział również Spółdzielnia Mieszkaniowa "Grunwald". Na Łazarzu mobilny punkt badań stanie w najbliższy poniedziałek i wtorek, 13 i 14 sierpnia. Mammobus będzie dostępny od godz. 9:00 do 17:00, na parkingu przed budynkiem administracji Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald", przy zbiegu ulic Dmowskiego i Potockiej (z tyłu Klubu Osiedlowego "Krąg").


Komentarze (1)

10-08-2012 14:17:52
Hania
To jest naprawde godne pochwaly ! U nas nie ma nic za darmo, /ten test jest drogi/, a juz wogole nie ma w tak dogodnych warunkach !!!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

21

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: