Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Już pół tysiąca osób odwiedziło plażę na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Już pół tysiąca osób odwiedziło plażę na Targach
03-08-2012 21:56   Janusz Ludwiczak
Ponad 500 osób odwiedziło plażę, która powstała na terenie MTP. Nie ma się co dziwić, praktycznie w samym centrum miasta na blisko 2 tys. m kw. powierzchni usypano 850 ton piasku. Na plaży, która powstała na Targach można codziennie do końca sierpnia pograć w siatkówkę, piłkę nożna czy badmintona, poopalać się na leżakach lub poleżeć pod parasolami oraz schłodzić się w kurtynach wodnych. Natomiast najmłodsi mają do dyspozycji ogromną piaskownicę, w której można poszukać skarbów czy zbudować zamki z piasku.

Tylko przez pierwsze dwa dni plażę, która powstała w ramach akcji "Lato z MTP" odwiedziło ponad 500 osób, zarówno młodzież, rodziny z dziećmi, ale także seniorzy czy grupy przedszkolne.

Z myślą o mieszkańcach spędzających wakacje w Poznaniu (jak i również na Łazarzu) Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowały wyspę rozrywek w sercu miasta.

Na powierzchni blisko 2 tys. m kw. powstało boisko do gry w piłkę nożną, siatkówkę, piłkę plażową, badmintona i bule. Specjalnie dla dzieci stworzono ogromną piaskownicę o wymiarach 12x7 m, w której można poszukać skarbów, stawiać babki czy budować zamki z piasku.

Nie zabrakło też strefy relaksu, gdzie na leżakach będzie można zażyć kąpieli słonecznej. A jeśli komuś zrobi się gorąco może się ochłodzić, korzystając z kurtyny wodnej ustawionej na trawie.

Plażowa wyspa rozrywek na MTP funkcjonuje codziennie, również w weekendy w godz. od 9:00 do 20:00. Wejście od strony Mostu Dworcowego, zaś wjazd samochodem będzie możliwy od ul. Śniadeckich. Wstęp wolny, parking bezpłatny. Portal lazarz.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.


R E K L A M A

Komentarze (1)

06-08-2012 21:49:34
Hania
Super ! i to w srodku miasta ! Tylko pozazdroscic.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert "Zielono mi" w wykonaniu Klubu Szyderców Bis

22

wrz

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

24

wrz

do 26-09-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Tour Salon" - Targi Regionów i Produktów Turystycznych
Targi kamperów i przyczep kempingowych oraz wyposażenia
Targ mieszkań i domów (25-26.09.)
9. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert Dominiki Dobrosielskiej "Moje serce to jest muzyk"
(w przypadku deszczu koncert odbędzie się w sali domu kultury Klub "Krąg")

26

wrz

Koszary Kultury ul. Matejki 62
Babi Targ
w godz. 12:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: