Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Już pół tysiąca osób odwiedziło plażę na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Już pół tysiąca osób odwiedziło plażę na Targach
03-08-2012 21:56   Janusz Ludwiczak
Ponad 500 osób odwiedziło plażę, która powstała na terenie MTP. Nie ma się co dziwić, praktycznie w samym centrum miasta na blisko 2 tys. m kw. powierzchni usypano 850 ton piasku. Na plaży, która powstała na Targach można codziennie do końca sierpnia pograć w siatkówkę, piłkę nożna czy badmintona, poopalać się na leżakach lub poleżeć pod parasolami oraz schłodzić się w kurtynach wodnych. Natomiast najmłodsi mają do dyspozycji ogromną piaskownicę, w której można poszukać skarbów czy zbudować zamki z piasku.

Tylko przez pierwsze dwa dni plażę, która powstała w ramach akcji "Lato z MTP" odwiedziło ponad 500 osób, zarówno młodzież, rodziny z dziećmi, ale także seniorzy czy grupy przedszkolne.

Z myślą o mieszkańcach spędzających wakacje w Poznaniu (jak i również na Łazarzu) Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowały wyspę rozrywek w sercu miasta.

Na powierzchni blisko 2 tys. m kw. powstało boisko do gry w piłkę nożną, siatkówkę, piłkę plażową, badmintona i bule. Specjalnie dla dzieci stworzono ogromną piaskownicę o wymiarach 12x7 m, w której można poszukać skarbów, stawiać babki czy budować zamki z piasku.

Nie zabrakło też strefy relaksu, gdzie na leżakach będzie można zażyć kąpieli słonecznej. A jeśli komuś zrobi się gorąco może się ochłodzić, korzystając z kurtyny wodnej ustawionej na trawie.

Plażowa wyspa rozrywek na MTP funkcjonuje codziennie, również w weekendy w godz. od 9:00 do 20:00. Wejście od strony Mostu Dworcowego, zaś wjazd samochodem będzie możliwy od ul. Śniadeckich. Wstęp wolny, parking bezpłatny. Portal lazarz.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.


Komentarze (1)

06-08-2012 21:49:34
Hania
Super ! i to w srodku miasta ! Tylko pozazdroscic.
Aktualności
Niezapominajka
29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

03

lis

do 06-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje Technologie Maszyny
"3D Solutions" - Targi Druku i Skanu Trójwymiarowego
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
ODWOŁANE

08

lis

11:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
XX Festiwal Muzyki Pasyjnej i Paschalnej - koncert festiwalowy: motyw Stabat Mater w kompozycjach Bacha, Pergolesiego i Koszewskiego
Ze względu na ograniczenia związane z „czerwoną strefą” w konc

17

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Stone" - targi kamieniarskie
"Glass" - targi szkła
ODWOŁANE

18

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Instalacyjne
Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa
"Poznań Drone Expo"
ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: