Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Powiat Poznański zmienia się - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Powiat Poznański zmienia się
26-07-2012 14:44   redakcja, www.lepszypoznan.pl
Tu króluje aktywność, a sport i turystyka wypełniają wolny czas, to miejsce, gdzie wypatruje się nowych wyzwań stawiając na kolejne inwestycje. To tutaj nauka i rozwój trafiają dokładnie w punkt, wszystko to za sprawą wrodzonej cechy ludzi – chęci poruszania nowych rzeczy! To ludzka aktywność i emocje dały nam znak, że nadszedł czas zmian - Powiat Poznański wprowadza nowe logo oraz System Identyfikacji Wizualnej Powiatu Poznańskiego. Nowy znak promocyjny będzie odzwierciedlał kierunki rozwoju marki regionu.

Nowy logotyp ma odzwierciedlać aktywność mieszkańców i pokazywać zmiany jakie dokonały się w podpoznańskich gminach w ostatniej dekadzie. Poprzedni znak graficzny został stworzony przed 10 lat i w dobie szybkich zmian jakie zachodzą w Wielkopolsce, w opinii Starostwa zarówno graficznie jak i opisowo nie przystaje do dzisiejszej pozycji i wizji powiatu.

Nowego logo i system identyfikacji wizualnej zaakceptowali radni na sesji Rady Powiatu Poznańskiego. Zmiana logotypu będzie kosztowała budżet ponad 50 tysięcy złotych.

www.lepszypoznan.pl


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: