Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Powiat Poznański zmienia się - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Powiat Poznański zmienia się
26-07-2012 14:44   redakcja, www.lepszypoznan.pl
Tu króluje aktywność, a sport i turystyka wypełniają wolny czas, to miejsce, gdzie wypatruje się nowych wyzwań stawiając na kolejne inwestycje. To tutaj nauka i rozwój trafiają dokładnie w punkt, wszystko to za sprawą wrodzonej cechy ludzi – chęci poruszania nowych rzeczy! To ludzka aktywność i emocje dały nam znak, że nadszedł czas zmian - Powiat Poznański wprowadza nowe logo oraz System Identyfikacji Wizualnej Powiatu Poznańskiego. Nowy znak promocyjny będzie odzwierciedlał kierunki rozwoju marki regionu.

Nowy logotyp ma odzwierciedlać aktywność mieszkańców i pokazywać zmiany jakie dokonały się w podpoznańskich gminach w ostatniej dekadzie. Poprzedni znak graficzny został stworzony przed 10 lat i w dobie szybkich zmian jakie zachodzą w Wielkopolsce, w opinii Starostwa zarówno graficznie jak i opisowo nie przystaje do dzisiejszej pozycji i wizji powiatu.

Nowego logo i system identyfikacji wizualnej zaakceptowali radni na sesji Rady Powiatu Poznańskiego. Zmiana logotypu będzie kosztowała budżet ponad 50 tysięcy złotych.

www.lepszypoznan.pl


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: