Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mieszkańcy kamienicy przy Stolarskiej zostali pozbawieni wody. Miasto zapewniło beczkowóz - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mieszkańcy kamienicy przy Stolarskiej zostali pozbawieni wody. Miasto zapewniło beczkowóz
20-07-2012 01:12   Janusz Ludwiczak
Od poniedziałku mieszkańcy kamienicy przy ul. Stolarskiej 2 nie mają wody w kranach. Wszystko wskazuje na to, że to kolejna metoda "wykurzenia" lokatorów przez administratorów. Okazało się, że Piotr Ś. i Paweł Ż. nie posiadają licencji zarządców nieruchomości. Sprawa trafiła do sądu.

Od czerwca mieszkańcy kamienicy przy ul. Stolarskiej 2 nie mają gazu. Lokatorzy mieli też zalewane mieszkania i przewiercane stropy mieszkań. W skrzynce na listy znaleźli zdechłego szczura, a na klatce schodowej odchody i porozrzucane robaki.

Teraz od poniedziałku mieszkańcy zostali pozbawieni wody. Następnego dnia po wizycie reporterów "Teleskopu" nagle w kranach znów pojawiła się woda. Jednak nie na długo.

Z pomocą przyszło miasto, które w trybie zastępczym zapewniło mieszkańcom dostęp do wody. W środę, w godz. od 16 do 18 podstawiony został beczkowóz. Natomiast od czwartku mieszkańcy kamienicy przy ul. Stolarskiej 2 mają zapewniony dostęp do wody w położonej niedaleko siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, przy ulicy Grunwaldzkiej 16. Problem mieszkańców Stolarskiej był poruszany w środę podczas specjalnego spotkania z udziałem Policji, Straży Miejskiej, radnych z Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego i miejskich urzędników.

Okazało się, że Piotr Ś. i Paweł Ż. nie posiadają licencji zarządców nieruchomości.

Na początku lipca otrzymaliśmy potwierdzenie z Ministerstwa Budownictwa, że żaden z panów nie ma licencji na zarządzanie nieruchomościami. Skierowaliśmy więc do sądu wniosek o ich ukaranie - tłumaczy Ewa Ochocka z biura prasowego Komendy Wielkopolskiej Policji w Poznaniu.

Sprawą zajmie się sąd. Mężczyźni dostaną najprawdopodobniej karę grzywny.


Komentarze (3)

25-07-2012 06:14:38
Negatyw
Panie władzo, czy ta ulica jest bezpieczna? Jasne, inaczej bym tu nie stał.
21-07-2012 14:21:09
Rysiu
Ten gangster & sutener kiedyś źle skończy.. no ale kase ma wiec w tym korupcyjnym bagnie zwanym polską nawet sędziego da sie przekupić.. Żula spod pkp biorą do więzienia za picie "platona" a obleśny gangster z wielkim brzuchem cieszy sie wolnością - bo ma kase
20-07-2012 06:00:50
Negatyw
No i mamy kolejne efekty naszej "nowej demokracji". Za komuny taka sytuacja byłaby nie do pomyślenia. A dziś wystarczy magiczne słowo WŁAŚCICIEL...
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: