Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Inea powołała rzecznika klienta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Inea powołała rzecznika klienta
19-07-2012 23:55   Janusz Ludwiczak
Aby zapewnić abonentom jak największy komfort i poczucie bezpieczeństwa Inea powołała Rzecznika Klienta. Podstawowym zadaniem rzecznika abonentów będzie reprezentowanie ich stanowiska, uwzględnianie sugestii i propozycji zmian w dalszym rozwoju oraz wyjaśnianie ewentualnych wątpliwości w relacjach z operatorem tej poznańskiej "kablówki".

Korzystając z uprzejmości klientów, chcielibyśmy dowiedzieć się, które obszary naszej działalności budzą największe uznanie, a które jeszcze nie spełniają oczekiwań. Wszelkie uwagi na temat usług Inea będą dla spółki cennym źródłem informacji, gdyż cały czas tworzymy i doskonalimy naszą ofertę, a także staramy się podnosić jakość świadczonych usług - mówi Violetta Józefczyk, pełnomocnik Zarządu ds. Jakości Relacji z Klientami.

Wszelkie uwagi, sugestie lub spostrzeżenia dotyczące kontaktów z INEA można przesyłać na adres mailowy: rzecznik.klienta@inea.com.pl lub wypełniając formularz zamieszczony na specjalnie utworzonej stronie internetowej.

Inea jest największym operatorem telekomunikacyjnym w Poznaniu i Wielkopolsce. Do ponad 150 tysięcy gospodarstw domowych i ponad 4 tysiące firm operator dostarcza usługi internetowe, telefoniczne i telewizję.


Komentarze (1)

20-07-2012 15:42:20
JS
Lepiej późno niż wcale... Ja się nie załapałem. Po próbie wyłudzenia przez Ineę jekiejś hipotetycznej zaległości z przed 10 lat zrezygnowałem z ich usług i w domu i w firmie. Niestety każda próba wyjaśnienia sprawy kończyła się na niezorientowanym pracowniku BOK. W całej firmie nie znalazła się osoba na tyle kompetentna, żeby można było z nią prowadzić jakikolwiek dialog.
Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: