Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Inspektor nadzoru budowlanego nakazał usunięcie zniszczeń kamienicy przy Stolarskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Inspektor nadzoru budowlanego nakazał usunięcie zniszczeń kamienicy przy Stolarskiej
14-07-2012 00:11   Janusz Ludwiczak
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla Miasta Poznania nakazał zarządcy kamienicy przy ul. Stolarskiej 2 m.in. usunięcie otworów wywierconych w stropach i przyczyny powstawania zacieków na sufitach mieszkańców.

W ubiegły piątek podczas kontroli, którą przeprowadziłem stwierdziłem prowadzenie robót rozbiórkowych jednej ze ścian poddasza bez pozwolenia. Poleciłem by te roboty budowlane natychmiast zostały przerwane, a także by uporządkowany został teren na połaci dachu i podwórzu. W poniedziałek na podstawie decyzji administracyjnej potwierdziłem wstrzymanie robót budowlanych - prac rozbiórkowych na tym obiekcie i nakazałem uporządkowanie terenu - mówi Paweł Łukaszewski, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla Miasta Poznania.

Do końca sierpnia zarządca kamienicy będzie musiał m.in. usunąć dziury powstałe w stropach i usunąć przyczyny powstawania zacieków na sufitach mieszkańców. Nakaz naprawy dotyczy również przywrócenia rynien.

W środę wizję lokalną budynku wspólnie z inspektorem nadzoru budowlanego i konserwator zabytków przeprowadzili miejscy radni.


Komentarze (2)

17-07-2012 14:42:09
Łazarzanka
To jest skandal, co ci zarządcy tam wyprawiają! Dzisiaj się pojawiła informacja, że jeden z nich chce kupić MPGM. Szczyt wszystkiego.
14-07-2012 18:57:58
Hania
Dobrze, jest zainteresowanie !
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

do 26-05-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Grill Show

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

18:00
Przystanek Pireus ul. Głogowska 35
"Okno na świat" - Turcja
- informacje na temat tradycyjnej tureckiej muzyki i innych form sztuki
wstęp wolny

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: