Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policja poszukuje świadków wypadku - potrącenia rowerzysty przez samochód - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policja poszukuje świadków wypadku - potrącenia rowerzysty przez samochód
11-07-2012 00:13   Janusz Ludwiczak
Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji poszukują świadków wypadku, do którego doszło 7 czerwca na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Reymonta.

7 czerwca ok. godz. 14:35 na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Reymonta doszło do zderzenia samochodu marki Volvo z rowerzystą, w wyniku czego kierujący rowerem doznał obrażeń ciała.

Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji osobiście w komendzie przy ul. Szylinga 2 pokój nr 33 lub telefonicznie pod nr telefonów: 61 841 36 18 w godz. 7.30-15.30 lub 61 841 56 13 i 997 czynnymi całą dobę.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: