Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Trzynaście firm chce opracować projekt kompleksowej przebudowy ulicy Kolejowej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Trzynaście firm chce opracować projekt kompleksowej przebudowy ulicy Kolejowej
06-07-2012 23:49   Janusz Ludwiczak
W piątek w siedzibie ZDM otwarto oferty w przetargu na opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy ulicy Kolejowej. Do końca czerwca przyszłego roku wyłoniony w przetargu wykonawca będzie musiał opracować projekt przebudowy ulicy, łącznie z uwzględnieniem drogi rowerowej.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych polegających na opracowaniu dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, kosztorysu inwestorskiego dla rozbudowy ulicy Kolejowej w Poznaniu (od ul. Klaudyny Potockiej do ul. Gąsiorowskich, dł. ok. 1,1 km). Przetarg obejmuje m.in. usługi inżynieryjne w zakresie projektowania.

W piątek, w siedzibie Zarządu Dróg Miejskich nastąpiło otwarcie ofert.

W sumie wpłynęło 13 ofert. Przetarg obejmuje opracowanie dokumentacji. Wykonawca będzie musiał opracować projekt przebudowy ulicy z uwzględnieniem infrastruktury podziemnej, odwodnienia, nowego oświetlenia, jezdni i chodników, a także zaprojektować ścieżki lub pasy rowerowe - wyjaśnia Dorota Wesołowska, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich.

Rozpiętość cenowa nadesłanych ofert jest bardzo duża - od 51 660 złotych do prawie 260 tysięcy złotych. Dalej oferty będą sprawdzane i weryfikowane, a następnie wyłoniony zostanie wykonawca. Zgodnie z warunkami specyfikacji dokumentacja projektowa powinna być gotowa do końca czerwca 2013 roku. Gotowy projekt zamieścimy do konsultacji społecznej na naszej stronie internetowej - dodaje Dorota Wesołowska z ZDM-u.


Komentarze (2)

11-07-2012 15:47:58
Wanda_Banda
Zakres prac bedzie identyczny jak na Winogradach tzw FULL SERVICE.. wszysko co sie da. Przypomnjmy ze Winogrady "robły się" okolo 1,5-2,0 roku wiec nie narzekajm, ja czekałem na remont ulicy Paologicznej (Kolejowej) 72lata i jak poczkeam 2 o nicsie nie stanie. Grunt by było zatwerdzone i by byłąa kasa a to. Wystarczyło wybudować 1 nowy blok i1 nowy hotel by miasto sie zaintereowało ;) Pozdrowienia i podziekowania dla Redaktora
09-07-2012 10:37:24
Mieszkanka
Dokumentacja do końca 2013 rok. Super. Ciekawe tylko kiedy realizacja prac.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: