Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Reymonta zostanie zamknięta dla ruchu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Reymonta zostanie zamknięta dla ruchu
06-07-2012 13:35   Janusz Ludwiczak
W związku z pracami kanalizacyjnymi ulica Reymonta będzie nieprzejezdna na odcinku od Wyspiańskiego do Ronda Jeziorańskiego. Drogowcy usuwają też uszkodzenia nawierzchni na ulicy Marcelińskiej.

W sobotę, 7 lipca od godz. 7:00 do ok. 18:00 w związku z pracami polegającymi na wymianie i regulacji studni kanalizacyjnych w osi drogi dla ruchu kołowego zamknięta zostanie wschodnia jezdnia ulicy Reymonta na odcinku od Wyspiańskiego do Ronda Jeziorańskiego (prowadząca w kierunku Bukowskiej).

Dla kierowców wytyczony zostanie objazd ulicami Wyspiańskiego, Wojskową i Grunwaldzką.

W związku z tymczasową organizacją ruchu na skrzyżowaniu ulic Wyspiańskiego i Wojskowej nastąpi zmiana pierwszeństwa przejazdu. Również Sygnalizacja na skrzyżowaniu ulic Wojskowej i Grunwaldzkiej dostosowana zostanie do zwiększonego ruchu na objeździe.

Autobusy linii nr 93 kursować będą bez zmian, tzn. poruszać będą się ulicą Reymonta po specjalnym pasie tramwajowo-autobusowym.

Do 16 lipca drogowcy będą usuwać też uszkodzenia nawierzchni na ulicy Marcelińskiej, na odcinku od Polnej do Przybyszewskiego. W związku z tym mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym.

Przypominamy również, że w weekend prowadzone będą prace torowe na Moście Dworcowym. W związku z tym zmienionymi trasami pojadą tramwaje linii nr 6, 10, 11 i 12.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: